MUZYKA

Paloma Faith „Bad Woman”. „Niedoskonałość jest częścią bycia człowiekiem”

Muzyka

Brytyjska wizjonerka popu Paloma Faith wydała swój drugi singiel „Bad Woman” z nadchodzącego szóstego albumu studyjnego „The Glorification of Sadness”.

Pewna siebie Paloma wkracza w zupełnie nową erę. „Bad Woman” nie tylko nawiązuje do poprzednika „How You Leave A Man” – na pierwszym planie jest tu jej siła. Zdobywczyni nagrody Brit Award postanowiła ze szczegółami podzielić się swoją podróżą po nowo odkrytej niezależności.

Artystka komentuje:

„«Bad Woman» wyróżnia się jako moja ulubiona piosenka z albumu. Zagłębia się w niezliczone wyzwania społeczne, przed którymi stają kobiety, ilustruje wyczerpującą walkę z oczekiwaniami. Presja dostosowania się lub ryzyko, że zostaniesz okrzyknięta «niekompetentną» lub «złą kobietą» mogą być przytłaczające. Mam nadzieję, że kobiety docenią w końcu swoją autentyczność, poczują się dobrze we własnej skórze i zrozumieją, że niedoskonałość jest częścią bycia człowiekiem. Uwolnijmy się od presji społecznych, które nadają nam etykietki. Zachęcajmy się nawzajem, aby pozostać wiernymi swojemu autentycznemu ja.”

Nadchodzący album „The Glorification of Sadness” to jednak coś więcej niż album o związkach. To świętowanie odnalezienia drogi powrotnej, odzyskanie siły – nawet w przypadku niepowodzeń – i wzięcie odpowiedzialności za własne szczęście. Krążek zapowiada się na najbardziej osobisty album Palomy w dotychczasowej dyskografii.

To pierwsza nowa muzyka Palomy od czasu wydania jej piątego albumu studyjnego „Infinite Things” w listopadzie 2020. Artystka po raz pierwszy w karierze została producentką wykonawczą. Album został wyprodukowany przez urodzonego w Szwecji Martina Wave’a, który zasłynął już w hollywoodzkiej przestrzeni filmowej. Jego produkcja szybko sprawiła, że został stałym elementem płyty. Znaleźli się na niej także tacy współpracownicy, jak Chase & Status, Kojey Radical, Maverick Sabre, Lapsley, MJ Cole, Fred Cox, Amy Wadge, Liam Bailey i Jaycen Joshua.

Aby uczcić nową erę, Paloma uda się w trasę koncertową po Wielkiej Brytanii i Irlandii, która obejmie 26 koncertów.

Paloma Faith ciężko pracowała w ostatnich latach. Wydała pięć albumów, a jej kwitnąca kariera aktorska obejmuje rolę Bet Sykes w serialu „Pennyworth” (prequelu „Batmana”), a także Florence De Regnier w „Niebezpiecznych związkach”. Ambasadorka Greenpeace i Oxfam uruchomiła niedawno własną markę wnętrz o nazwie Paloma Home.

Paloma Faith na dobre przejęła kontrolę nad swoją karierą. Album „The Glorification of Sadness” jest już dostępny w przedsprzedaży. Premiera zaplanowana jest na 16 lutego 2024 roku.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button