WARSZAWA

Obiecanowo. Śmiertelne potrącenie 2-latka. Policja poszukuje świadków

Mazowieckie

Policjanci z Makowa Mazowieckiego wyjaśniają okoliczności zdarzenia, które miało miejsce (23.02) około godz. 18:00 w miejscowości Obiecanowo.

Najprawdopodobniej doszło do potracenia 2–letniego chłopca, który pomimo pomocy medycznej zmarł w szpitalu. Apelujemy do wszystkich, którzy posiadają informacje w tej sprawie o pilny kontakt z policją.

W piątek o godz. 18:34 dyżurny makowskiej policji otrzymał zgłoszenie o zaginięciu dziecka, które miało oddalić sie z nieogrodzonej posesji w miejscowości Obiecanowo, powiat makowski (woj. mazowieckie).

Na miejsce natychmiast skierowano patrol policji. Kiedy policjanci dojechali na miejsce, ojciec odnalazł 2–letniego chłopca na poboczu drogi krajowej nr 57 w miejscowości Obiecanowo. Dziecku udzielono pomocy przedmedycznej, wezwano załogę karetki pogotowia, która zabrała chłopca do szpitala w Makowie Mazowieckim. Niestety dziecko zmarło w szpitalu.

Najprawdopodobniej dziecko zostało potrącone przez nieznany jak dotąd pojazd.

Na miejscu zdarzenia wykonano czynności pod nadzorem prokuratora, między innymi zabezpieczono ślady i przesłuchano świadków, które pozwolą wyjaśnić dokładne okoliczności tego zdarzenia.

Dzisiaj w dalszym ciągu prowadzone są czynności w tej sprawie. Weryfikowany jest każdy sygnał i każda informacja. Zabezpieczane są monitoringi i przesłuchiwani kolejni świadkowie.

Apelujemy do wszystkich, którzy posiadają jakiekolwiek informacje w tej sprawie o pilny kontakt z policją pod nr 112.

Zwracamy się z prośbą do wszystkich, którzy jechali wczoraj drogą krajową nr 57 przez miejscowość Obiecanów w godz. 17:30 -18:30 i posiadają kamery samochodowe. Prosimy o ich przejrzenie, być może zarejestrowały one istotne, choćby najmniejsze fakty, które pozwolą w wyjaśnieniu sprawy.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button