MUZYKA

Nikola Wiench. Klimat zimy w utworze „Magia Świąt”

Nikola Wiench

Wokalistka swoim nowym kawałkiem wprowadza słuchaczy w klimat nadchodzących świąt.

Nikola Wiench (fot. pras.)

Nikola Wiench po dobrze przyjętych utworach „Łap Chwilę”, „Szarlotka” i angielskojęzycznym „You & I” przygotowała dla fanów świąteczny utwór. „Magia Świąt” wprowadzi wszystkich w klimat zimy oraz świąt Bożego Narodzenia, które każdy powinien spędzić w wesołej i rodzinnej atmosferze.

Nikola prezentuje drugi singiel

24-letnia Wiench debiutowała dwa miesiące temu piosenką Łap chwilę. Teraz młoda wokalistka chce przebić tamten sukces utworem o smacznym tytule Szarlotka!

Wiench dzieli karierę piosenkarki ze studiowaniem architektury. Swoją przygodę z muzyką rozpoczęła już w wieku 5 lat. Już wtedy marzyła o wielkiej karierze na scenie. Muzyka pop nie jest jednak jedyną, w której się realizuje. Nikola śpiewa też altem w chórze uniwersyteckim.

Szarlotka opowiada o związku, w którym jedna z osób chce za wszelką cenę decydować o życiu drugiej. A nie da się kogoś zmienić na siłę. Zbyt częste naciski i wygórowane wymagania przynoszą odwrotny skutek i powodują odejście ukochanej osoby. Nikola chce tym utworem powiedzieć, że ważne jest to, by w związku pozostać sobą i zachować wolność.

Nikola Wiench wydała kolejny singiel, tym razem w języku angielskim! „You & I” to nowa, bardziej klubowa propozycja od wokalistki, która od pierwszych taktów porywa do tańca. W jej teledysku pojawił się Johnny Depp.

Piosenka opowiada o relacji dwóch osób, o tym, że miłość i bliskość to jedna z najważniejszych rzeczy w naszym życiu. Do piosenki powstał także teledysk, W którym wystąpił… Johnny Depp (polski sobowtór).

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button