MUZYKA

Niezwykły klip BrainStorm. FEELS w stylu anime

BrainStorm wydali nowy klip i singiel FEELS

Jest to bardzo inspirująca piosenka, nietypowa dla BrainStorm.

A klip jest filmem w stylu anime.
FEELS daje poczucie absolutnej wolności, siły i opowiada o pokonaniu strachu.

Zespół BrainStorm opublikował swój najnowszy klip „Feels” – wyjątkowe wideo w stylu anime, w którym członkowie zespołu występują jako superbohaterowie. Film został stworzony przez międzynarodowy zespół grafików ze studia animacji „HonkFu”, a praca nad nim trwała osiem miesięcy.

Pomysł na utwór podsunął szwedzki muzyk i producent Magnus Nilsson, z którym łotewski zespół współpracuje już od kilku lat. To bardzo aktualna piosenka – a szczególnie jej potężny refren, który daje słuchaczowi poczucie absolutnej wolności i siły. BrainStorm eksperymentuje tu z nowymi rozwiązaniami kompozycyjnymi i produkcyjnymi.

Nigdy nie pomyślelibyście, że stworzymy piosenkę do mangi? My też nie!
Zobacz nasz nowy klip i spróbuj odnaleźć w nim każdego z nas.

– BrainStorm

A tak o swoich inspiracjach opowiada Kaspars Roga, reżyser i scenarzysta:

„Pomysł [na wideo] przyszedł z życia codziennego. Wśród zabawek mojej córki Lei dostrzegłem lalkę na wózku inwalidzkim. Od razu pomyślałem: „Boże, czym ona się bawi!” Lecz po chwili zrozumiałem, jak prymitywnie i stereotypowo myślę. Było mi wstyd. Główna bohaterka filmu to dziewczynka na wózku, która boi się życia i innych ludzi. Boi się, bo jest inna. Chciałbym zachęcić ludzi do bardziej otwartego spoglądania na świat; przyjmowania go takim, jaki jest, a przede wszystkim do akceptowania ludzi takimi, jacy są.”

Teledysk „Feels” został zaprezentowany 21 kwietnia 2021 roku na brainstormfeels.com. W trakcie premiery muzycy odpowiadali na pytania fanów na żywo ze swojego studia w Rydze.

Na brainstormfeels.com można nie tylko zobaczyć teledysk, rozwiązać quiz, wygrać nagrody, czy dowiedzieć się, w jakich krajach płyta jest najbardziej wyczekiwana (Polska znalazła się w pierwszej piątce), ale też kupić nowe gadżety zespołu oraz, co najważniejsze – bilety na zaplanowaną na jesień specjalną filmową premierę nowego albumu. Będzie to unikalne widowisko przygotowane z rozmachem i starannością dorównującą największym koncertom BrainStorm.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button