NBA. San Antonio Spurs grali z Golden State Warriors. 33 minuty Jeremiego Sochana

Basketball

Minionej nocy San Antonio Spurs grali z Golden State Warriors.

Drużyna z San Francisco wygrała po zaciętej końcówce 118:112.

Jeremy Sochan spędził na boisku 33 minuty. Zdobył siedem punktów i miał sześć zbiórek oraz cztery asysty.

Liderem gości był oczywiście Stephen Curry, który zapisał na swym koncie 35 punktów. Bardzo dobre wejście z ławki dla Warriors zaliczył Dario Saric – 20 punktów i siedem zbiórek.

Najwięcej punktów dla Spurs zdobył Devin Vassell – 24, a Keldon Johnson i Victor Wembanyama rzucili po 22.

– Graliśmy dobrze w obronie, trzymaliśmy się razem. To był mecz na wyjeździe przeciwko bardzo dobrej drużynie. Mam nadzieję, że to dla nas kolejna dobra lekcja – przyznał po meczu trener Gregg Popovich. – Trafili trzy trójki w końcówce. My mieliśmy taką możliwość, ale spudłowaliśmy. Taka była różnica w czwartej kwarcie – dodał Pop.

Trójka Jeremiego

Asysta Jeremiego

Jeremy kończy akcję spod kosza

Najbliższe mecze San Antonio Spurs:

26/27 listopada (noc z niedzieli na poniedziałek): Denver Nuggets – San Antonio Spurs godz. 2:00

30 listopada/1 grudnia (noc z czwartku na piątek): Atlanta Hawks – San Antonio Spurs godz. 2:00

1/2 grudnia (noc z piątku na sobotę): New Orleans Pelicans – San Antonio Spurs godz. 2:00

11/12 grudnia (noc z poniedziałku na wtorek): Houston Rockets – San Antonio Spurs godz. 2:00