WARSZAWA

Mokotów. Tajemnicze znikniecie rodziców. Zostawili dzieci, policja szuka zaginionych

Warszawa. Wyszli z mieszkania w nocy i zniknęli

Mokotowscy policjanci poszukują zaginionego 49-letniego Adama Jagła i zaginionej 44-letniej Anety Jagła.

Zaginieni w nocy z dnia 20/21.05.2023 r. około godz.00:00 opuścili w sposób naturalny swoje miejsce zamieszkania i do dzisiaj nie powrócili do domu. Nie nawiązali żadnego kontaktu z rodziną. Wszystkie osoby, które posiadają jakąkolwiek wiedzę na temat miejsca pobytu zaginionych lub widziały ich w ostatnim czasie proszone są o pilny kontakt z oficerem dyżurnym mokotowskiej Policji przy ul. Malczewskiego 3/5/7 lub najbliższą jednostką Policji.

Rodzice w mieszkaniu zostawili dwóch synów. Dzieci nie wiedzą, gdzie są ich opiekunowie. Nie rozumieją dlaczego oni tak nagle zniknęli.

Adam Jagła (fot. policja)

Adam Jagła ma 182 cm wzrostu, sylwetka normalna, włosy krótkie szpakowate, zarost krótki, kuleje na prawą nogę, prawdopodobnie posiada tatuaż na lewym ramieniu. Może posiadać przy sobie kartę bankomatową banku ING lub PKO BP. W dniu zaginięcia ubrany był na sportowo.

Aneta Jagła (fot. policja)

Aneta Jagła ma 170 cm wzrostu, sylwetka masywna, włosy długie fryzura typu bob, prawdopodobnie posiada tatuaż na lewym ramieniu z wizerunkiem pantera, może nosić okulary korekcyjne. Może posiadać przy sobie kartę bankomatową banku ING lub PKO BP. W dniu zaginięcia ubrana była na sportowo.

Wszystkie osoby, które mają informacje mogące pomóc w ustaleniu ich miejsca pobytu proszone są o kontakt z Komendą Rejonową Policji Warszawa II przy ul. Malczewskiego 3/5/7 – nr tel. 47 72 392 50 lub 47 72 392 52, najbliższą jednostką Policji lub całodobowymi numerami 112.
Informacje można również przekazywać na adres: oficer.prasowy.krp2@ksp.policja.gov.pl.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button