REPREZENTACJASIATKÓWKA

Mistrzostwa Polski 2020 w siatkówce plażowej. Na razie bez niespodzianek

Mistrzostwa Polski w siatkówce plażowej

Mistrzostwa Polski w siatkówce plażowej odbywają się w Ośrodku Sportów Letnich „Słupna”, przy ul. Stadionowej 7 w Mysłowicach.

W pierwszym dniu turnieju żeńskiego nie było niespodzianek. Pary kadrowe: Kociołek/Ceynowa, Brzostek/Gromadowska spokojnie awansowały do fazy ćwierćfinałowej.

Podobnie rzecz ma się w rywalizacji mężczyzn. I tu reprezentacyjne pary spokojnie awansowały do III rundy: Kantor/Łosiak, Prudel/Szałankiewicz, Rudol/Kruk, Bryl/Miszczuk.

Plan Turnieju:

piątek, 28.08.2020, 9:00 – gry eliminacyjne kobiet i mężczyzn,

sobota, 29.08.2020, 8.45 – gry eliminacyjne kobiet i mężczyzn,

niedziela, 30.08.2020, 10:00 – gry finałowe

Rozkład turnieju męskiego sobota

08:45     (W9) Kantor Piotr / Łosiak Bartosz (W10) Andrys Adam / Andrys Roman                   

08:45     (W11) Chiniewicz Martin / Jaroszczak Tomasz (W12) Rudol Maciej / Kruk Miłosz                 

08:45     (W13) Prudel Mariusz / Szałankiewicz Jakub (W14) Brandt Filip / Prus Janusz                              

08;45     (W15) Kałuża Maciej / Lewandowski Paweł (W16) Bryl Michał / Miszczuk Mikołaj               

09:45     (W17) Ilewicz Piotr / Zdybek Jakub (W18) Lewicki Bartosz / Maziarek Tomasz               

09:45     (W19) Brożyniak Jędrzej / Janiak Piotr (W20) Nowak Jakub / Florczyk Mateusz                              

09:45     (W21) Sadowski Michał / Waligóra Tomasz (W22) Lech Jarosław / Korycki Michał                 

09:45     (W23) Kądzioła Michał / Mielczarek Wiktor (W24) Groszek Piotr / Krasiński Jan                        

33           1             2020-08-29         12:15     (W29)   (L26)                    

34           2             2020-08-29         12:15     (W30)   (L25)                    

35           3             2020-08-29         12:15     (W31)   (L28)                    

36           4             2020-08-29         12:15     (W32)   (L27)                    

37           1             2020-08-29         13:15     (W25)   (W26)                  

38           1             2020-08-29         14:15     (W27)   (W28)                  

39           2             2020-08-29         14:15     (W33)   (W34)                  

40           3             2020-08-29         14:15     (W35)   (W36)                  

41           1             2020-08-29         16:45     (L38)      (W39)                  

42           1             2020-08-29         17:30     (L37)      (W40)  

Rozkład spotkań turnieju żeńskiego sobota

10:45     (W9) Kociołek Katarzyna / Ceynowa Agata  (W10) Strąg Dorota / Gruszczyńska Jagoda    

11:30     (W11) Bielak Zuzanna / Chudzik Aleksandra (W12) Brzostek Monika / Gromadowska Aleksandra        

10:45     (W17) Łukaszewska Justyna / Klocek Olga (W18) Antczak Weronika / Kozłowska Justyna

11:30     (W19) Łodej Marta / Marcinowska Melania (W20) Zdon Aleksandra / Biranowska Paulina

25           boisko 2               2020-08-29         13:15     (L22)      (W23)  

26           boisko 3               2020-08-29         13:15     (L21)      (W24)

Mistrzostwa Polski 2020 w siatkówce plażowej – 1. dzień (fot. Krzysztof Banot/PZPS)

Wyniki turnieju żeńskiego piątek

(T1) Kociołek Katarzyna / Ceynowa Agata (T16) Bilicka Dominika / Klajman Kamila 2:0 (21:13, 21:8) 30 minut

(T9) Legieta Kinga / Chyła Aleksandra (T8) Szczytowicz Magdalena / Tokarska Michalina 2:1 (21:23, 21:14, 15:11) 63 minut

(T5) Łodej Marta / Marcinowska Melania (T12) Łukaszewska Justyna / Klocek Olga 1:2 (21:14, 20:22, 19:21) 57 minut

(T13) Ciężkowska Małgorzata / Kielak Julia (T4) Strąg Dorota / Gruszczyńska Jagoda 0:2 (17:21, 13:21) 39 minut

(T3) Zdon Aleksandra / Biranowska Paulina (T14) Antczak Weronika / Kozłowska Justyna 2:0 (21:10, 21:12) 32 minut

(T11) Bielak Zuzanna / Chudzik Aleksandra (T6) Rapacz-Matras Magdalena / Szajewska-Skuta Małgorzata 2:0 (21:17, 21:18) 45 minut

(T7) Jundziłł Patrycja / Stadnik Aleksandra (T10) Jakuć Karina / Makaruk Agnieszka 2:0 (21:14, 21:10) 32 minut

(T15) Radkowiak-Kiedacz Agnieszka / Herrmann Zuzanna (T2) Brzostek Monika / Gromadowska Aleksandra 0:2 (11:21, 8:21) 32 minut

(W1) Kociołek Katarzyna / Ceynowa Agata (W2) Legieta Kinga / Chyła Aleksandra 2:0 (21:15, 21:13) 40 minut

(W3) Łukaszewska Justyna / Klocek Olga (W4) Strąg Dorota / Gruszczyńska Jagoda 1:2 (15:21, 21:16, 12:15) 56 minut

(W5) Zdon Aleksandra / Biranowska Paulina (W6) Bielak Zuzanna / Chudzik Aleksandra 1:2 (21:15, 21:23, 15:17) 57 minut

(W7) Jundziłł Patrycja / Stadnik Aleksandra (W8) Brzostek Monika / Gromadowska Aleksandra 0:2 (18:21, 17:21) 45 minut

(L8) Radkowiak-Kiedacz Agnieszka / Herrmann Zuzanna (L7) Jakuć Karina / Makaruk Agnieszka 1:2 (18:21, 21:14, 7:15) 48 minut

(L6) Rapacz-Matras Magdalena / Szajewska-Skuta Małgorzata (L5) Antczak Weronika / Kozłowska Justyna 0:2 (18:21, 13:21) 41 minut

(L4) Ciężkowska Małgorzata / Kielak Julia (L3) Łodej Marta / Marcinowska Melania   0:2 (13:21, 8:21) 30 minut

(L2) Szczytowicz Magdalena / Tokarska Michalina (L1) Bilicka Dominika / Klajman Kamila 2:0 (21:9, 21:16) 34 minut

(W13) Jakuć Karina / Makaruk Agnieszka (L10) Łukaszewska Justyna / Klocek Olga 0:2 (19:21, 12:21) 34 minut

(W14) Antczak Weronika / Kozłowska Justyna  (L9) Legieta Kinga / Chyła Aleksandra 2:1 (21:17, 14:21, 15:8) 48 minut

(W15) Łodej Marta / Marcinowska Melania (L12) Jundziłł Patrycja / Stadnik Aleksandra 2:0 (21:15, 21:19) 40 minut

(W16) Szczytowicz Magdalena / Tokarska Michalina (L11) Zdon Aleksandra / Biranowska Paulina 0:2 (14:21, 19:21) minut

Wyniki turnieju męskiego piątek

(T17) Ilewicz Piotr / Zdybek Jakub (T16) Kaczmarek Sebastian / Sdebel Adrian   2:1 (21:18, 17:21, 15:8)  minut 52

(T9) Andrys Adam / Andrys Roman (T24) Bury Mateusz / Niewiadomski Adrian    2:0 (21:12, 21:12) minut 30             

(T21) Zarankiewicz Mateusz / Parcej Adam (T12) Chiniewicz Martin / Jaroszczak Tomasz 1:2 (21:15, 13:21, 12:15) minut 46            

(T13) Nowak Jakub / Florczyk Mateusz (T20) Sadowski Michał / Waligóra Tomasz 2:1 (19:21, 21:15, 15:13) minut 52            

(T19) Kurowski Jakub / Lesiecki Mateusz (T14) Paszkowski Andrzej / Białecki Adrian 2:1 (16:21, 21:18, 15:13) minut 58

(T11) Brandt Filip / Prus Janusz (T22) Okrzeja Maciej / Chudek Konrad 2:0 (21:13, 21:19) minut  35            

(T23) Waszczuk Kamil / Popiela Daniel   (T10) Kałuża Maciej / Lewandowski Paweł 0:2 (8:21, 15:21) minut 43

(T15) Szczepanik Karol / Warzocha Kamil (T18) Groszek Piotr / Krasiński Jan 0:2 (12:21, 19:21) minut 35             

(T1) Kantor Piotr / Łosiak Bartosz (W1) Ilewicz Piotr / Zdybek Jakub 2:0 (21:13, 21:10) minut 34             

(W2) Andrys Adam / Andrys Roman (T8) Lewicki Bartosz / Maziarek Tomasz 2:0 (21:16, 21:18) minut 36             

(T5) Brożyniak Jędrzej / Janiak Piotr (W3) Chiniewicz Martin / Jaroszczak Tomasz 1:2 (21:18, 16:21, 13:15) minut 60             

(W4) Nowak Jakub / Florczyk Mateusz (T4) Rudol Maciej / Kruk Miłosz 0:2 (17:21, 12:21) minut 47             

(T3) Prudel Mariusz / Szałankiewicz Jakub  (W5) Kurowski Jakub / Lesiecki Mateusz 2:0 (21:18, 21:7) minut 36             

(W6) Brandt Filip / Prus Janusz  (T6) Lech Jarosław / Korycki Michał 2:0 (21:16, 21:16) minut 39             

(T7) Kądzioła Michał / Mielczarek Wiktor  (W7) Kałuża Maciej / Lewandowski Paweł 0:2 (19:21, 15:21) minut 35         

(W8) Groszek Piotr / Krasiński Jan (T2) Bryl Michał / Miszczuk Mikołaj 0:2 (10:21, 14:21) minut 30             

(L8) Szczepanik Karol / Warzocha Kamil (L9) Ilewicz Piotr / Zdybek Jakub 0:2 (13:21, 18:21) minut 37             

(L7) Waszczuk Kamil / Popiela Daniel (L10) Lewicki Bartosz / Maziarek Tomasz 0:2 (10:21, 11:21) minut 35             

(L6) Okrzeja Maciej / Chudek Konrad (L11) Brożyniak Jędrzej / Janiak Piotr 0:2 (11:21, 10:21) minut 30             

(L5) Paszkowski Andrzej / Białecki Adrian (L12) Nowak Jakub / Florczyk Mateusz 0:2 (17:21, 14:21) minut 37

(L4) Sadowski Michał / Waligóra Tomasz (L13) Kurowski Jakub / Lesiecki Mateusz 2:0 (21:19, 21:16) minut 35

(L3) Zarankiewicz Mateusz / Parcej Adam (L14) Lech Jarosław / Korycki Michał  0:2 (15:21, 13:21) minut 33             

(L2) Bury Mateusz / Niewiadomski Adrian (L15) Kądzioła Michał / Mielczarek Wiktor 0:2 (12:21, 15:21) minut 29             

(L1) Kaczmarek Sebastian / Sdebel Adrian (L16) Groszek Piotr / Krasiński Jan 0:2 (16:21, 17:21) minut 50
(PZPS)

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button