RÓŻNOŚCISTYL

Miss Polski „na froncie” z pandemią COVID-19. „Piękno” zwycięża! [ZDJĘCIA]

Miss Polski w walce z nierównym wrogiem

Biuro Miss Polski zorganizowało akcję charytatywną #MISSjaDzielmySięDobrem.

W tym trudnym czasie organizatorzy chcieli podarować uśmiech na twarzach najbardziej potrzebującym. Chodzi tu o pomoc instytucjom ze Śląska.

Dlaczego ten rejon Polski? Z województwa śląskiego pochodzą dwie obecnie panujące Miss. Oprócz tego, po raz pierwszy konkurs piękności zorganizowano w Katowicach. Ta Jubileuszowa Gala (30-lecia konkursu) odbyła się pod koniec 2019 roku w Międzynarodowym Centrum Kongresowym.

Zespół Miss Polski nie mógł siedzieć bezczynnie, widząc co dzieje się w Polsce w czasie epidemii. Dlatego zaczął pomagać tym, którzy tej pomocy najbardziej potrzebowali.

Przez miesiąc Magdalena Kasiborska – Miss Polski 2019, Magdalena Michalska – Miss Polski Nastolatek 2019 oraz 3 Wicemiss Polski 2019 – Dominika Konarska „podróżowały”, by pomagać ludziom i włożyły w to całe swoje serca.

Najpiękniejsze Polki pojawiły się w placówkach oraz instytucjach, którym przekazały produkty podarowane przez partnerów konkursu Miss Polski.
Obdarowały ich m.in. środkami czystości, środkami chemicznymi, kosmetykami, zabawkami, artykułami spożywczymi oraz odzieżą.

Dwie Magdy i Dominika wsparły m.in. Domy Samotnej Matki, Domy Pomocy Społecznej, Domy Dziecka, Domy Starców, a także Fundacje działające pro bono.

Miss 2019 odwiedziły także noclegownie dla bezdomnych. Pomagały również kobietom, które znalazły się w trudnej sytuacji życiowej. Są to często ofiary przemocy domowej i dlatego wolą z dziećmi tymczasowo „zamieszkać” w różnych schroniskach, w których znalazły pomoc i spokój od ich oprawców.

Dołóż swoją cegiełkę, by dzielić się dobrem tam, gdzie go nie ma lub jest ono najbardziej potrzebne!

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button