RÓŻNOŚCISTYL

Miss Polonia Karolina Bielawska pomaga w czasie epidemii COVID-19 [WIDEO][ZDJĘCIA]

Akcja #KORONAZGŁOWY

W ramach zainicjowanej przez organizatora konkursu Miss Polonia akcji #KORONAZGŁOWY ponad 160 podopiecznych łódzkich placówek otrzymało paczki.

Karolina Bielawska, Miss Polonia 2019 (fot. Miss Polonia)

Pozwolą one zapomnieć na chwilę o trwającej epidemii koronawirusa. Karolina Bielawska, aktualna Miss Polonia 2019, wraz z partnerami akcji dostarczyła je do Domu Pomocy Społecznej, Domu Samotnej Matki oraz Fundacji „Dom w Łodzi”.

Karolina Bielawska, Miss Polonia 2019 (fot. Miss Polonia)

Z zachowaniem zasad bezpieczeństwa dostarczone zostały nie tylko artykuły higieniczne, medyczne i spożywcze, lecz także kosmetyki czy ubrania, aby przywrócić normalność w tych niespokojnych tygodniach.

Karolina Bielawska, Miss Polonia 2019 (fot. Miss Polonia)

– Ważne, aby pomagać tak, jak możemy. Taka myśl przyświeca naszej akcji, bo solidarność jest teraz szczególnie ważna. Dzięki partnerom i przyjaciołom konkursu Miss Polonia, którzy okazali ogromne serce i bez wahania zgodzili się nam pomóc, w szybkim tempie przygotowaliśmy i dostarczyliśmy paczki do najbardziej potrzebujących. Pracownicy odwiedzonych instytucji ze wzruszeniem dziękowali nam za wsparcie w tym trudnym dla nas wszystkich okresie. – mówi Karolina Bielawska, Miss Polonia 2019.

Karolina Bielawska, Miss Polonia 2019 (fot. Miss Polonia)

Akcja nadal trwa, planowane są jej kolejne odsłony, a organizatorzy Miss Polonia zachęcają do kontaktu firmy, które mogą zaoferować pomoc. Będzie ona potrzebna nie tylko w trakcie trwania epidemii, lecz także po jej zakończeniu.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button