FILM I SERIALE

„Miłość jest wszystkim” – kulisy powstawania komedii [WIDEO]

„Miłość jest wszystkim” – kulisy powstawania filmu

Z okazji premiery „Miłość jest wszystkim” – „najlepszej polskiej komedii romantycznej roku” zapraszamy na wycieczkę za kulisy tej pełnej gwiazd i emocji produkcji.

W materiale zobaczyć można, m.in. Olafa Lubaszenkę w odważnych scenach kaskaderskich, wzruszonego Marcina Korcza, przezabawny duet w osobach Julii Wyszyńskiej i Leszka Lichoty oraz Macieja Musiała, który na śnieżny podryw wybiera się na… skuterze. A do tego magiczny statek świętego Mikołaja i przepiękny Gdańsk, który już teraz można śmiało nazwać nową, zimową stolicą Polski. „Miłość jest wszystkim” od dziś na ekranach.

„Miłość jest wszystkim” – kulisy powstawania filmu

„Miłość jest wszystkim” – wspólny filmowy projekt TVN i Akson Studio to nowa świąteczna komedia, której akcja dzieje się w Gdańsku w czasie grudniowych przygotowań do gwiazdki. Reżyserem filmu jest Michał Kwieciński, a w rolach głównych występują: Olaf Lubaszenko, Agnieszka Grochowska, Jan Englert, Eryk Lubos, Joanna Kulig, Mateusz Damięcki, Maciej Musiał, Leszek Lichota, Aleksandra Adamska, Julia Wyszyńska, Marcin Korcz, Michał Czernecki i Joanna Balasz. Oto historia ku pokrzepieniu serc i uspokojeniu świątecznych nerwów. Historia dla każdego, kto w świątecznym czasie wariuje z nadmiaru obowiązków i zastanawia się jak przetrwać ten czas. Czy miłość jest odpowiedzią? Czy miłość wystarczy?

Święta to czas radości i spokoju, ale przygotowania do nich to prawdziwy chaos… Chaos, który może zburzyć doskonałe plany oraz uruchomić lawinę wyjątkowych zdarzeń. W najnowszej komedii „Miłość jest wszystkim” czas przedświątecznej gorączki rozpocznie się wraz z przypłynięciem do miasta niezwykłego Świętego Mikołaja. Dalej będzie już tylko ciekawiej. Romans z najpopularniejszym polskim piłkarzem spotka tę, której nikt nie nazwałby fanką futbolu, sekrety i młody przystojny mężczyzna zamieszają w niejednym małżeństwie, a dopracowany w każdym szczególe ślub będzie mieć zaskakujący finał.
(org.)

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Back to top button