MUZYKA

Miley Cyrus zapowiada nowy singiel „Used To Be Young”

Muzyka rządzi!

Miley Cyrus powraca z nową piosenką.

Artystka zaplanowała premierę „Used To Be Young” na 25 sierpnia.

„Wiem, że kiedyś byłam szalona. Wiem, że kiedyś się wygłupiałam. Mówicie, że byłam dzika. Ja mówię, że byłam młoda” – powiedziała Miley Cyrus.

Aby uczcić wydanie „Used To Be Young”, Miley podzieli się historiami i spostrzeżeniami na temat wielu rozdziałów w swoim życiu w ramach „Endless Summer Vacation: Continued (Backyard Sessions)”. Program doczeka się swojej specjalnej emisji w ABC na dzień przed premierą singla. Nowa wersja, wzbogacona o wyjątkowy wywiad, dostępna będzie do streamowania.

„Used To Be Young” to pierwsze nowe wydawnictwo Miley od czasu premiery docenionego przez krytyków albumu „Endless Summer Vacation”, na którym znalazł się przebój „Flowers”. Utwór spędził 8 tygodni na 1. miejscu listy Billboard Hot 100 – to dotychczasowy rekord Miley. Singiel przez 10 tygodni zajmował .1 miejsce w popowym radiu i jest najszybszą piosenką, która zdobyła tę pozycję od prawie dekady. „Flowers” zgromadził łącznie ponad 4 miliardy streamów, był także najszybszą piosenką w historii, która osiągnęła 500 milionów odtworzeń na Spotify. Co ważne, żaden utwór innej żeńskiej artystki nie zajmował tak długo szczytu list przebojów w Wielkiej Brytanii.

„Used To Be Young” ukaże się tuż przed 10. rocznicą wydania trzykrotnie platynowego albumu „Bangerz”. Krążek zawierał uwielbiane przeboje „Wrecking Ball”, „We Can’t Stop” i „Adore You”. Z okazji okrągłej rocznicy już wkrótce ukaże się limitowana edycja winyla z zaktualizowanym opakowaniem zawierającym niepublikowane wcześniej zdjęcia oraz bonusowy utwór „23” z Mike WiLL Made-It.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button