MUZYKA

Meghan Trainor wraca. „Been Like This” z T-Pain. Nowy album „Timeless” już wkrótce

Świat muzyki

She’s back, baby! Zdobywczyni nagrody Grammy oraz twórczyni wielu hitów, Meghan Trainor, zapowiedziała właśnie swój szósty album „Timeless”.

Krążek ukaże się już 14 czerwca. Wydawnictwo promuje najnowszy singiel „Been Like This” we współpracy z T-Pain.

Jak komentuje Meghan: „Nie mogę uwierzyć, że minęło 10 lat, odkąd to wszystko się zaczęło. Nigdy nie byłam bardziej wdzięczna za życie, które podarowali mi moi niesamowici Megatronz. Ten nowy album i trasa są dla nich, a także dla mojej pięknej rodziny”.

„Timeless” to celebracja rozwoju artystycznego Meghan w ciągu ostatniej dekady. Album ukaże się w sam raz na 10. rocznicę wydania diamentowego hitu „All About That Bass”. Meghan skupia się na self-love z większą pewnością siebie niż kiedykolwiek wcześniej. Świetne teksty w połączeniu z charakterystyczną produkcją sprawią, że jej piosenki znów zabrzmią we wszystkich stacjach radiowych.

Meghan postanowiła rozpocząć nową erę współpracą ze swoim ulubionym artystą, T-Pain. Najnowszy singiel „Been Like This” to optymistyczny hymn łączący świetne brzmienie z porywającym wokalem Meghan.

T-Pain opowiada: „MIESIĄCAMI pracowałem z mężem i menadżerem Meghan, próbując zrobić jej niespodziankę na urodziny. Od dawna jest moją fanką i to uczucie jest zdecydowanie odwzajemnione! Myślę, że udało nam się stworzyć idealną mieszankę stylów, która przygotuje wszystkich do ponownej współpracy. T-Pain i M-Train – współpraca, o której nie wiedziałeś, że chcesz, ale której zdecydowanie potrzebowałeś!”.

Już wkrótce więcej nowości od Meghan!

Meghan Trainor po raz pierwszy przeszła do historii w 2014 roku, wydając swój diamentowy singiel „All About That Bass”.

Od tego czasu wielokrotnie nagradzana piosenkarka, autorka tekstów i multiinstrumentalistka zdobyła nagrodę Grammy dla Najlepszego nowego artysty, osiągnęła osiem multiplatynowych singli i dwa platynowe albumy, wyprzedała trzy światowe trasy koncertowe, zdobyła hity dla rówieśników z całego świata pop i country oraz otrzymała niezliczone nagrody i nominacje. Rozwijając swój wpływ na popkulturę, przez dwa sezony występowała w przebojowym serialu „FOX THE FOUR: Battle for Stardo” oraz w panelu trenerskim „The Voice UK” u boku Sir Toma Jonesa, will.i.ama i Olly’ego Mursa.

Meghan Trainor (fot. Lauren Dunn/pras.)

2020 rok rozpoczęła wydaniem swojego trzeciego pełnego albumu „Treat Myself”, który zawiera platynowy hit „No Excuses”, a także przebojowe hymny i współprace, takie jak „Nice To Meet Ya” z Nicki Minaj, „Genetics” z Pussycat Dolls i „Wave” (feat. Mike Sabath). Pod koniec 2020 roku wydała swój pierwszy świąteczny album „A Very Trainor Christmas”, który zawierał świąteczny singiel radiowy #1 „White Christmas”.

W 2021 roku Meghan podpisała umowę z NBC Universal Television i Streaming Entertainment na współpracę międzyplatformową. Jesienią ubiegłego roku mogliśmy oglądać ją jako gospodynię „Top Chef Family Style” i jako jurorkę w „Clash of the Cover Bands”. Uruchomiła również podcast „Workin’ On It”, który prowadzi wraz ze swoim bratem Ryanem Trainorem. Walcząc o własne szczęście, Meghan stworzyła nową muzykę w postaci albumu „Takin’ It Back”, który ukazał się jesienią 2022 roku. Krążek zawiera platynowy hit „Made You Look” – utwór ten stał się światową sensacją.

Meghan rozpoczęła 2023 rok jako jurorka australijskiego „Idola”. W marcu wydała wersję deluxe „Made You Look”, która zawierał 3 nowe piosenki, w tym przebojowy singiel „Mother”. Zadebiutowała także jako autorka książki „Dear Future Mama”, urzekającego przewodnika po ciąży i macierzyństwie z przymrużeniem oka. Niedawno Meghan i jej mąż Daryl doczekali się drugiego dziecka.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button