MUZYKAPOZOSTAŁE

Martyna Gąsak. Magiczny występ 14-latki w 6. edycji The Voice Kids. „Miałem dreszcze” [WIDEO]

Muzyczne show

Martyna Gąsak swoją wersją jednego z najtrudniejszych utworów na świecie, zachwyciła wszystkich!

Trenerzy byli oszołomieni wokalnymi umiejętnościami nastolatki, co już teraz możecie zobaczyć w wideo.

Przed nami pierwsze Przesłuchania w Ciemno szóstej edycji „The Voice Kids”. W sobotnim odcinku na scenie zobaczymy 14-letnią Martynę Gąsak, która zaśpiewała utwór „Never Enough” z musicalu „The Greatest Showman”. Warto dodać, że wybrana przez nastolatkę piosenka jest niezwykle trudna, a sam Simon Cowell stwierdził, że to jeden z największych utworów wszechczasów. W materiale wideo możecie zobaczyć fragment niesamowitego występu nastolatki, który wbił w fotele trenerów „The Voice Kids”.

– To, co zrobiłaś na tej scenie było absolutnie magiczne. Masz potężny głos – emocjonowała się Cleo.

– Masz jeden z najlepszych głosów w tej edycji. Twój głos jest niepowtarzalny, niesamowity – zachwycał się Dawid Kwiatkowski.

The Voice Kids. Trenerzy: Cleo, Dawid Kwiatkowski, Baron i Tomson (fot. Jan Bogacz/TVP)

– Chciałem ci podziękować, bo miałem dreszcze i to na obu rękach. To było bardzo profesjonalne i jesteśmy bardzo szczęśliwi, że jesteś w szóstej edycji „The Voice Kids”, bo to tacy ludzie jak ty tworzą jakość tego programu – dodał poruszony Baron.

Martyna Gąsak. Magiczny występ 14-latki w 6. edycji The Voice Kids (fot. Natasza Młudzik/TVP)

Kim jest 14-latka, która tak świetnie poradziła sobie z tak trudnym utworem?

Przygodę ze śpiewaniem Martyna rozpoczęła jeszcze w przedszkolu. Zadebiutowała na scenie w wieku sześciu lat, kiedy wzięła udział w konkursie wokalnym. Zaśpiewała w nim przebój „Jedzie pociąg z daleka” Ryszarda Rynkowskiego i zajęła pierwsze miejsce. Swoje umiejętności wokalne 14-latka szlifuje w elbląskim studiu wokalnym. Poza śpiewem interesuje się wizażem i w wolnym czasie tworzy kolorowe makijaże.

Do drużyny którego trenera zdecyduje się pójść Martyna Gąsak? Tego dowiemy się już w najbliższą sobotę o godzinie 20:00 w TVP2.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button