POZOSTAŁE

Małgorzata Tomaszewska współprowadzącą The Voice of Poland

The Voice of Poland

Prezenterka „Pytania na Śniadanie” dołącza do grona współprowadzących jedenastej edycji muzycznego talent-show TVP2.

Kolejne zmiany w nowej odsłonie „The Voice of Poland”. Wcześniej ogłoszono, że w trenerskim fotelu zasiądzie Urszula Dudziak, którą dotychczas mogliśmy oglądać w pierwszej edycji „The Voice Senior”. Okazuje się, że zmiany nie dotyczą jedynie trenerów. Wśród współprowadzących nowej edycji programu zobaczymy gwiazdę „Pytania na Śniadanie” Małgorzatę Tomaszewską.

Małgorzata Tomaszewska (fot. Waldemar Kompała/TVP)

– Lubię nowe wyzwania i adrenalinę, która im towarzyszy. Każdy program, w którym występuję wywołuje inne emocje. Nie mogę się doczekać tych, które z pewnością dostarczą nam uczestnicy nowej edycji „The Voice of Poland”. Będę kibicowała każdemu z nich. Poza tym już się nie mogę doczekać współpracy z Tomkiem Kammelem, Maćkiem Musiałem i Adamem Zdrójkowskim. Wierzę, że „przygarną” mnie do swojej voice’owej rodziny – mówi Małgorzata Tomaszewska.

Maciej Musiał, Tomek Kammel i Adam Zdrójkowski (fot. Waldemar Kompała/TVP)

Prezenterka wspólnie z Adamem Zdrójkowskim przemierzy setki kilometrów, aby wręczyć uczestnikom zaproszenie do programu. Małgorzata Tomaszewska pojawi się także w etapie Live na backstage’u, gdzie będzie rozmawiała z uczestnikami, którzy dotrą do odcinków na żywo.

Zdjęcia do jedenastej edycji ruszają już w połowie sierpnia a premierowy odcinek programu widzowie zobaczą już we wrześniu w TVP2.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button