MUZYKA

Lewis Thompson i David Guetta. Letni hymn „Take Me Back”

Muzyczny zawrót głowy

Lewis Thompson i David Guetta połączyli siły w nowym zaraźliwym wakacyjnym hymnie „Take Me Back”.

Nowy singiel podkreśla zdolność Lewisa Thomspona i Davida Guetty do tworzenia utworów idealnych zarówno do klubu, jak i do radia, łącząc głębokie brzmienia house z produkcją zabarwioną latami 90. Powstaje w ten sposób zaraźliwy crossoverowy singiel.

Lewis mówi o utworze: „Nostalgia to jedna z najpotężniejszych emocji wśród ludzi, wszyscy rozumieją to nagłe uczucie cofnięcia się w czasie do jakiejś chwili. «Take Me Back» zabiera cię na przejażdżkę, gdzie możesz powspominać i przeżyć przeszłość oraz cieszyć się tym, co jest jeszcze przed nami. Jestem naprawdę dumny, że wydam ten utwór jako moje pierwsze dzieło”.

„Take Me Back” to pierwszy singiel Lewisa Thompsona jako samodzielnego artysty od czasu podpisania kontraktu z RCA, ale w żadnym wypadku nie jest to jego pierwszy przebój. Jako połowa duetu DJ-sko-producenckiego Just Kiddin’, Thompson wyrobił sobie miano jednego z najbardziej płodnych i pożądanych producentów w branży. Współpracował z wieloma wielkimi nazwiskami muzyki, m.in. MNEK, Joel Corry, Anne-Marie, Little Mix, Becky Hill, James Hype i Jade Thirwall. Stoi za niektórymi z najlepiej sprzedających się singli w Wielkiej Brytanii. Teraz, z arsenałem własnych poprawiających nastrój taneczno-popowych hymnów, Lewis jest gotowy wyjść z cienia i stać się jednym z największych nazwisk w brytyjskiej muzyce.

Muzyczny pionier David Guetta to międzynarodowa ikona. Swoją dziesiątą nominację do nagrody Grammy w 2021 roku otrzymał za „Hero”, współpracę z Afrojackiem. Był również nominowany do 3 nagród BRIT Awards, został uznany za najlepszego DJ-a świata w plebiscycie DJ Mag „Top 100” i najlepszego artystę elektronicznego na MTV Europe Music Awards. Jako mistrz wielu gatunków, Guetta rósł w siłę dzięki swojemu undergroundowemu projektowi Future Rave wraz z Mortenem, wydając klimatyczny „Permanence” jako swój pierwszy singiel w 2022 roku. Dodatkowo powrócił do swojego bezkompromisowego aliasu Jack Back w „Feeling”. Świętując 10 lat „Titanium”, współpracy z Sią, Guetta wydał nowe remiksy, w tym oszałamiającą wersję Future Rave. Z ponad 14 miliardami streamów, 50 milionami sprzedanych płyt na całym świecie i dwiema nagrodami Grammy, David Guetta raz po raz udowadnia, dlaczego jest najbardziej cenionym artystą elektronicznym naszego pokolenia.

„Take Me Back” ma szansę stać się stałym punktem na listach przebojów, a rok 2022 zapowiada się na ekscytujący rozdział w karierze Lewisa Thomspona i Davida Guetty.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button