WARSZAWA

Legionowo. Bestia Ukrainiec brutalnie zgwałcił młodą kobietę

Mazowieckie

21 grudnia około godziny 17:30 na terenie Legionowa funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego z Komendy Powiatowej Policji w Legionowie zatrzymali sprawcę gwałtu, do którego doszło cztery dni wcześniej.

Śledztwo w tej sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa w Legionowie.

33-latek brutalnie napadł młodą kobietę na ulicy, a potem zgwałcił ją ze szczególnym okrucieństwem.

W nocy z 16 na 17 grudnia przy skrzyżowaniu ulic Ogrodowej i Norwida w Legionowie (woj. mazowieckie) doszło do tego gwałtu. Mieszkanka tego miasta została skopana i pobita.

Jest to Ukrainiec. Po jego aresztowaniu usłyszał zarzut gwałtu ze szczególnym okrucieństwem z artykułu 197 paragrafy 1 i 4 Kodeksu karnego.

Grozi mu kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

Bestialski gwałt ponoć został zarejestrowany przez jedną z kamer monitoringu miejskiego. Na stanowisku operatora kamer była wtedy tylko jedna osoba, która w momencie ataku obserwowała inny rejon miasta.

Legionowska Straż Miejska i urząd miasta zaprzeczają, by ich kamery zarejestrowały ten bestialski gwałt. Jak było? Mamy nadzieję, że wkrótce dowiemy się.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

3 komentarzy

  1. Ze zgwałcona dziewczyną zrobić wizję lokalną niech pokaże dokładnie gdzie dokonało się pobicie i gwałt. Później sprawdzić czy mówi prawdę przy użyciu wykrywacza kłamstw. Jeżeli mówi prawdę i miejsce obejmuje praca kamery monitoringu miejskiego to wszystkich którzy zaprzeczają że to miejsce jest obserwowane przez monitoring miejski – NA 25 LAT DO WIĘZIENIA.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button