POLSKA

Koronawirus. Urszula z darmowym koncertem. Celebryci apelują: Zostań w domu!

Koronawirus

Z powodu zagrożenia koronawirusem trwa akcja „Zostań w domu”.

Wielu sportowców, polityków czy celebrytów apeluje o pozostanie w domu w tym wyjątkowym czasie.

Urszula znana z m.in. piosenek „Dmuchawce, latawce, wiatr” czy „Konik na biegunach” zorganizuje darmowy koncert… online.

– Kochani, z powodów ważnych nie możemy się spotkać na koncertach. Żeby jednak jak najszybciej zapobiec temu, należy swoją aktywność ograniczyć do minimum i ZOSTAĆ W DOMU. Bez tego sytuacja z Włoch, spotka i nas. Serdecznie zapraszamy Was na koncert Akustyczny, a właściwie e- koncert, którego transmisja odbędzie się w niedzielę 15 marca o godz. 16.00. Zapewniam, że będzie to wyjątkowy koncert z wieloma niespodziankami! Bądźmy razem z muzyką i zostańmy w domu. Niech to będzie największy E-Koncert ever! Damy radę? – napisała piosenkarka na FB.

Do akcji włączyli się też piłkarze reprezentacji Polski. Robert Lewandowski, Grzegorz Krychowiak i Kamil Glik zaapelowali do kibiców, aby zachowywali szczególne środki ostrożności.

„Musieliśmy wprowadzić pakiet rozwiązań, który nie jest dla nas wszystkich komfortowy, ale niestety konieczny” – powiedział Mateusz Morawiecki w specjalnym spocie skierowanym do Polaków. Jak podkreślił, pakiet działań ma na celu ograniczenie rozprzestrzeniania się epidemii.

Premier zaznaczył, że koronawirus jest wielkim zagrożeniem dla wszystkich, a dotychczasowe rozwiązania nie wystarczają. Dodał, że rząd pracuje nad najlepszymi sposobami zabezpieczenia Polaków. Korzysta ze sprawdzonych praktyk oraz szuka nowych, skutecznych rozwiązań.

„Bardzo wiele zależy od Państwa” – mówił Mateusz Morawiecki, dziękując wszystkim, którzy zaangażowali się w akcję „zostań w domu”. Jak dodał, wszystkie osoby zaangażowane w walkę z epidemią nie potrzebują pochwał, ale mądrej postawy i pomocy społeczeństwa.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button