LUBLIN

Kompletnie pijana przewoziła w pojeździe dwoje dzieci. Spowodowała kolizję

Lubelskie

Blisko 2,5 promila alkoholu w organizmie miała 38 latka z gminy Poniatowa, która w piątek cofając autem na parkingu uderzyła w inny pojazd.

Na domiar złego w aucie przewoziła dwójkę dzieci w wieku 2 lat i 2 miesięcy. Za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

W piątek dyżurny opolskiej jednostki został powiadomiony o kolizji drogowej na terenie Poniatowej (woj. lubelskie) pod jednym z dyskontów spożywczych. Na miejscu policjanci ustalili, że 38-letnia kierująca samochodem marki Audi wykonując manewr cofania uderzyła w Hyundaia. Mieszkanka gminy Poniatowa podróżowała ze swoją 2-letnią córką, koleżanką i jej 2-miesięcznym dzieckiem. Po przeprowadzeniu badania stanu trzeźwości kobiety okazało się, że ma ona blisko 2,5 promila alkoholu w organizmie. Oświadczyła, że jechała z dziećmi i koleżanką do lekarza. Dziecko kierującej zostało przekazane pod opiekę ojca.

Nieodpowiedzialna mama odpowie za prowadzenie pojazdu pod wpływem alkoholu i spowodowanie kolizji drogowej. O całym zdarzeniu został poinformowany Sąd Rodzinny, który zbada sytuację rodzinną dziecka. Jednocześnie funkcjonariusze sprawdzają, czy 38-latka nie naraziła swoim postępowaniem dzieci na niebezpieczeństwo.

Apelujemy do rodziców i opiekunów maluchów o zwracanie szczególnej uwagi na bezpieczeństwo dzieci. Tylko rozsądek i rozwaga dorosłych mogą sprawić, że zdrowie i życie dzieci będzie bezpieczne.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button