WARSZAWA

Kierowca potrącił wózek z dzieckiem i uciekł. Dziewczynka zmarła. Został zatrzymany

Mazowieckie

2 kwietnia w Przęsławicach doszło do śmiertelnego wypadku drogowego.

Sprawca odjechał z miejsca zdarzenia. Policjanci dzisiaj zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o spowodowanie wypadku ze skutkiem śmiertelnym.

Wczoraj około godz. 18. w miejscowości Przęsławice na drodze wojewódzkiej nr 575 doszło do tragicznego wypadku drogowego.

Z wstępnych ustaleń wynika, że kierujący Infiniti potrącił wózek z 15-miesięcznym dzieckiem prowadzony przez rodzica. Niestety, pomimo podjętej reanimacji dziewczynka zmarła. Ania umarła na rękach lekarzy. Kierowca pojazdu odjechał z miejsca zdarzenia w kierunku Kazunia.

Policjanci wykonali intensywne czynności, aby jak najszybciej ustalić sprawcę tego tragicznego w skutkach zdarzenia. Wszystkie czynności wykonywane były pod nadzorem prokuratora. Komendant Powiatowy Policji w Sochaczewie ogłosił alarm dla funkcjonariuszy z sochaczewskiej jednostki.

Analizowane były wszystkie sygnały od społeczeństwa, które mogły pomóc w ustaleniu okoliczności wypadku. Dzięki pomocy społeczeństwa i pracy policjantów, dzisiaj około południa podejrzewany o spowodowanie wypadku ze skutkiem śmiertelnym został zatrzymany. Jest to 61-letni mężczyzna pochodzący z Warszawy. Do sprawy zabezpieczony został również samochód, którym prawdopodobnie mężczyzna poruszał się w chwili zdarzenia.

W dalszym ciągu prowadzone są czynności pod nadzorem prokuratury.
(KWP)

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button