KIELCE

Kielce. Nietrzeźwa przewoziła swoje 8-letnie dziecko

Pijani na drogach

Niemałe konsekwencje czekają 33-latkę, która 5 marca prowadziła pojazd, znajdując się w stanie nietrzeźwości.

Gdyby tego było mało, kobieta w aucie przewoziła swoje 8-letnie dziecko. Rzecz działa się na terenie osiedla Na Stoku, gdzie do kontroli zatrzymali ją funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Kielcach.

Wczoraj po południu policjanci ruchu drogowego, którzy patrolowali kieleckie osiedle Na stoku, zwrócili uwagę na osobowe volvo. Jego kierujący miał problem z utrzymaniem właściwego toru jazdy, co mogło świadczyć, że może znajdować się pod wpływem alkoholu.

Gdy mundurowi zatrzymali pojazd do kontroli okazało się, że za jego kierownicą siedziała 33-letnia kobieta, a na tylnej kanapie jej 8-letnie dziecko. Kierująca volvo była nieco zestresowana kontrolą drogową, co swoje uzasadnienie miało w wyniku badania alkomatem, które wskazało 1, 84 promila.

Dziecko zostało przekazane pod opiekę tacie, który przyjechał na miejsce, aby odebrać syna. 33-latka w najbliższym czasie będzie musiała się zmierzyć z konsekwencjami swojego zachowania, bowiem za kierowanie autem w stanie nietrzeźwości kodeks karny przewiduje karę do 3 lat pobawienia wolności.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Jeden komentarz

  1. Jak najszybciej odebrać tej kobiecie prawa rodzicielskie dla dobra dziecka, jeżeli to jest możliwe to w 24 godziny. Dodatkowo skazać na 25 lat więzienia, będzie miała czas na przemyślenia co zrobiła.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button