FILM I SERIALE

Jennifer Lopez jako striptizerka w filmie „Ślicznotki” [ZWIASTUN]

„Ślicznotki” w reż. Lorene Scafaria

Lopez daje najbardziej elektryzujący popis na ekranie od czasu „Co z oczu, to z serca”. (Los Angeles Times)

Łamanie zasad nigdy nie było tak zabawne… oraz tak potrzebne. (Us Weekly)

Jest zabawnie, wzmacniająco, seksownie, emocjonalnie i trochę przerażająco, a większość z tych superlatywów odnosi się do występu Jennifer Lopez, który naprawdę zasługuje na wyróżnienie. (IndieWire)

Po projekcji filmu „Ślicznotki” podczas Festiwalu Filmowego w Toronto w mediach pojawiły się pierwsze recenzje. Krytycy są zgodni, Jennifer Lopez daje prawdziwy popis swoich umiejętności tworząc znakomitą, zasługującą na nagrody kreację. Film określają jako pochwałę dla siostrzeństwa, feminizmu i siły jaką daje kobieca przyjaźń!

Widzowie w Polsce będą na pierwsze pokazy filmu będą musieli jeszcze chwilę zaczekać, „Ślicznotki” zawojują kina 11 października!

Jennifer Lopez jako striptizerka, która staje na czele naj­bardziej powabnego gangu w historii przestępczości.

Prawdziwa historia opisana przez „New York Timesa”, która musiała trafić na kinowy ekran.

Na wielkim ekranie debiutują największe i najbardziej kontrowersyjne gwiazdy światowego hip hopu i popu: CARDI B i LIZZO.

Dziewczyny pracujące w jednym z najmodniejszych klubów go-go w Nowym Jorku tracą wszystkie oszczędności w wyniku krachu finansowego 2008 roku. Cały świat za kryzys wini nadzianych finan­sistów z Wall Street, którzy są częstymi gośćmi klubu. Szastają kasą niczym Wilki z Wall Street podczas, gdy ofiary ich machinacji nie mają z czego żyć. Dziewczyny postanawiają wymierzyć im sprawiedliwość i odzyskać stracone pieniądze. Pod wodzą pięknej i znającej życie Ramony organizują błyskotliwy przekręt. Wykorzystując swoje wdzięki i znajomość męskiej psychiki, sprawiają, że rekiny finansjery łykają przynętę jak płotki. Kasa płynie szerokim strumieniem, a dziewczyny rzucają się w wir szalonego i rozrzutnego życia. Wkrótce zachłyśnięte sukcesem i słodkim smakiem zemsty zaczynają tracić czujność…

REŻYSERIA:

Lorene Scafaria („Wszędobylska mamuśka”, „Przyjaciel do końca świata”)

OBSADA:

Jennifer Lopez („Teraz albo nigdy”, „Pokojówka na Manhattanie”, „Sposób na teściową”, „Jak urodzić i nie zwariować”, „Gigli”)

Julia Stiles („Poradnik pozytywnego myślenia”, „Jason Bourne”, „Omen”)

Lili Reinhart („Królowie lata”, „Riverdale” – serial)

Cardi B

Lizzo
(org.)

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button