MUZYKA

Japoński duet Creepy Nuts z „Bling-Bang-Bang-Born”. Stworzone na podstawie mangi anime

Drugi sezon anime „Mashle: Magic and Muscles”

Hip-hopowy zespół – składający się z rapera R-Shitei i zwycięzcy DMC World DJ Championships 2019, DJ Matsunaga – powraca z nowym kawałkiem otwierającym drugi sezon anime „Mashle: Magic and Muscles”.

Grupa zadebiutowała w Sony Music w 2017 roku. W sierpniu 2020 wydali „Katsute Tensaidatta Oretachie”, a w 2021 podzielili się „Case”. Pierwsze 100 milionów streamów przyniósł im utwór „Nobishiro”.

R-Shitei (jap. R-rated – dla dorosłych) jest liderem japońskiej sceny hip-hopu. Przez 5 lat z rzędu był zwycięzcą najbardziej prestiżowej bitwy MC w Japonii (Ultimate MC Battle). Występował na First Time Fest z grupą Umeda Cypher i był jurorem popularnego programu „Rapstar Birth 2021”.

DJ Matsunaga urzekł świat swoimi umiejętnościami. W 2019 roku wygrał DMC World DJ Championships i został uhonorowany tytułem Najlepszego DJ-a na świecie. Jego wybitne umiejętności i doskonała technika są doceniane przez każdego fana muzyki elektronicznej. Matsunaga zajmuje się także szeroko rozumianą pracą produkcyjną.

„Bling-Bang-Bang-Born” to piosenka przewodnia anime „Mashle: Magic and Muscles”. Manga autorstwa Hajime Komoto ukazywała się w magazynie „Shueishy Weekly Shonen Jump” od stycznia 2020 do lipca 2023. Łącznie seria liczy 18 tomów.

Stworzone na podstawie mangi anime zostało wyprodukowane przez A-1 Pictures. Pierwszy sezon był emitowany od kwietnia do lipca 2023. Drugi sezon miał premierę w styczniu 2024. Creepy Nuts przeszli samych siebie – piosenka „Bling-Bang-Bang-Born” zyskała popularność na całym świecie już w ciągu pierwszego tygodnia od wydania.

Piosenka przedstawia głównego bohatera Masha, który urodził się w magicznym świecie rządzonym przez czarodziejów. Mash walczy z organizacją czarnej magii, używając jako broni wyłącznie swojego wyszkolonego ciała. Tekst „Bling-Bang-Bang-Born” autorstwa R-Shitei wpada w ucho niczym zaklęcie! Piosenka wraz z tańcem #BBBB wywołała prawdziwą burzę w social mediach. Liczba odtworzeń „Bling-Bang-Bang-Born” przekroczyła 600 tys. streamów dziennie.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button