RÓŻNOŚCI

Izu Ugonoh i Damian Janikowski zmierzą się z Runmageddonem Szczecin. Andrzej Wrona kibicem

Runmageddon Szczecin 2019

Runmageddon w Szczecinie zbliża się wielkimi krokami.

Już 3 i 4 sierpnia Runmageddończycy z całej Polski staną na linii startu w Jelenim Stawie. Dla wielu z nich to kolejny event, ale sporą grupę stanowią Ci, którzy po raz pierwszy będą mieli okazję pokazać swoją siłę i charakter. Nieważne bowiem czy dopiero rozpoczyna się przygodę ze sportem, czy jest się wytrawnym biegaczem. Najważniejsze, że chce się spróbować. Runmageddon to bieg dla każdego, kto chce udowodnić, że #możeszwszystko, a dla śmiałków, którzy podejmą się wyzwania, na mecie będzie czekał orzeźwiające piwo Free 0,0%.

Ekipa Leszka po raz kolejny zmierzy się z wyzwaniami Runmageddonu. Tym razem na trasie będzie można spotkać Damiana Janikowskiego – polskiego medalistę olimpijskiego i pięściarza Izu Ugonoh. Reprezentanci Ekipy Leszka staną na starcie Classica – obaj będą mieli do pokonania 12-kilometrową trasę i ponad 50 przeszkód. Poza Damianem i Izu, w Szczecinie będzie można spotkać również Andrzeja Wronę. Reprezentant Polski w siatkówce z pewnością podzieli się swoim doświadczeniem zdobytym w Runmageddonie i pojawi się na trasie, tym razem w roli kibica.

Na terenie miasteczka będzie można wesprzeć wsparciem startujących w trzech formułach: Intro, Rekrut i Classic, a po emocjach odpocząć w strefie chillu Campanile. W trakcie eventu nie zabraknie też dodatkowych konkursów – Haier w Strefie Prania oferuje do wygrania pralkę i starty w Ekipie Haier. W sklepie Pit Bull West Coast kibicie i uczestnicy nabędą wysokiej jakości odzież sportową, a przy stanowisku Salomona będzie można wypożyczyć obuwie i przetestować je na ekstremalnej trasie Runmageddonu. Na mecie Canon umożliwi wydrukowanie na miejscu pamiątkowych zdjęć z mety. Pomoc to niezwykle istotna kwestia i bardzo dobrze wiedzą o tym Runmageddończycy, dlatego DKMS przeprowadzi kolejną akcję rejestracji potencjalnych dawców szpiku.

Zwyczajowo, nie zabraknie także atrakcji dla młodszych sportowców. Kubuś przygotuje specjalną strefę, w której dzieci będą mogły aktywnie spędzić czas, Wawel zaś wypełni ogromnego trucka masą słodyczy, których będzie można skosztować.

Organizator przypomina, że zapisy trwają do piątku poprzedzającego event, do godziny 10:00. Można tego dokonać na stronie: www.runmageddon.pl, w zakładce imprezy należy odszukać odpowiednie wydarzenie i kliknąć zapisz się.
(org.)

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button