FILM I SERIALE

Interaktywny film „Czarne lustro: Bandersnatch”. Podejmuj mądre decyzje [WIDEO]

Film "Czarne lustro: Bandersnatch"

Interaktywny film Netflix przedstawiający historię, której już teraz możesz doświadczyć, różni się od innych filmów dostępnych na platformie tym, że jest jedyny w swoim rodzaju…

W tej rozgrywającej się w latach 80-tych, niekiedy sprzecznej z moralnością przygodzie, sam decydujesz o tym, co wydarzy się dalej. Podróże, w które wyruszysz, będą od teraz bezpośrednim wynikiem Twoich wyborów.

Są decyzje do podjęcia, trudności do przezwyciężenia, niebezpieczeństwo, któremu trzeba stawić czoła i tak jak zawsze w życiu (i w Czarnym Lustrze), są też konsekwencje związane z naszymi wyborami.

Mądry wybór może prowadzić do triumfu, natomiast podążanie niewłaściwą ścieżką, może zakończyć się katastrofą – ale nie my jesteśmy od tego, żeby mówić co jest dobre, a co złe. Gdy jedna wersja wydarzeń dobiegnie końca, możesz (i powinieneś!) – cofnąć się do początku i wybrać inne rozwiązanie, które pozwoli zmienić ścieżkę historii, a może nawet jej wynik.

Frosties czy Sugar Puffs? Thompson Twins czy Now 2? Wizyta na planie czy spotkanie z aktorami? Rozmowa z Charliem Brookerem czy z Fionnem Whiteheadem? Już teraz wybierz czy chcesz zerknąć co działo się za zamkniętymi drzwiami studia podczas tworzenia pierwszego filmu interaktywnego filmu Netflix.

Dodatkowo zapraszamy do zapoznania się z materiałem uzupełnionym o komentarze Todda Yellina, wiceprezesa Netflixa ds. produktów i innych osób z kreatywnego zespołu tworzącego tę produkcję.

O Czarnym lustrze: Bandersnatch

Rok 1984. Młody programista zaczyna kwestionować rzeczywistość, pracując nad grą wideo na podstawie mrocznej powieści fantasy. Ta historia ma wiele możliwych zakończeń.

Jeśli masz problem z podjęciem decyzji i wolisz zająć się swoimi sprawami, zamiast wejść w interakcję z Czarnym Lustrem, filmem którego nigdy w ten sposób nie doświadczyłeś, kliknij tutaj. Albo tutaj. Tutaj też. I jeszcze tutaj.
(org.)

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button