MUZYKA

Harry Styles w nowym teledysku „Music For a Sushi Restaurant”

Sushi podano do stołu!

W czwartkowy wieczór Harry Styles zaprezentował oficjalny teledysk do „Music For a Sushi Restaurant”, trzeciego oficjalnego singla z docenionego przez krytyków platynowego albumu „Harry’s House”.

Wyreżyserowany przez Aube Perrie teledysk został nakręcony w zeszłym miesiącu na nowojorskim Brooklynie.

„Music For a Sushi Restaurant” ma już złoty certyfikat RIAA i znajduje się w pierwszej dziesiątce w pop radiu, czyniąc Harry’ego pierwszym męskim artystą, który może pochwalić się trzema piosenkami w Top 10 w tym samym czasie („As It Was”, „Late Night Talking ” i „Music For a Sushi Restaurant”) i trzecim artystą w historii listy Pop Airplay, któremu udało się to osiągnąć.

Na początku tego roku piosenka „Music For a Sushi Restaurant” została wykorzystana w nowej reklamie Apple AirPods. Swoje honorarium z tego tytułu Artysta przekazał Międzynarodowemu Komitetowi Ratunkowemu (IRC).

Nie minęło jeszcze 5 miesięcy od premiery jego trzeciego albumu studyjnego „Harry’s House”, a już pokrył się on platyną i sprzedał się w ponad 4 milionach egzemplarzy na całym świecie. Pierwszy singiel z płyty, „As It Was”, od czasu premiery spędził 15 tygodni na 1. miejscu listy Billboard Hot 100, co czyni go czwartym najdłuższym pobytem na liście Hot 100 w historii Billboardu.

Harry jest obecnie w trasie „Love On Tour”, która promuje jego ostatnie wydawnictwo. Zagrał na stadionach i arenach na całym świecie, włączając w to rezydentury na nowojorskim Madison Square Garden i The Forum w Los Angeles, gdzie wyprzedał po 15 koncertów.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button