SPORTY WALKI

FIGHT WEEK przed galą „KnockOut Boxing Night 7: Różański vs. Izu” w Rzeszowie

KnockOut Boxing Night 7: Różański vs. Izu

Przed nami gala „KnockOut Boxing Night 7: Różański vs. Izu”.

Walki odbędą się 6 lipca 2019 r. o godz. 18:00 (Stadion Miejski „Stal” w Rzeszowie).

Wydarzenia towarzyszące gali:

– czwartek, 4 lipca 2019 r. o godz. 18:00, scena na rynku w Rzeszowie– OPEN WORKOUT – trening medialny: Łukasz Różański, Izu Ugonoh, Marek Matyja i Paweł Stępień + finalna konferencja prasowa,

– piątek, 5 lipca 2019 r. o godz. 18:00 – Oficjalna Ceremonia Ważenia zawodników i zawodniczek gali.

Na stadionie Stali Rzeszów odbędzie się połączona z obchodami 75-lecia klubu, wielka gala boksu zawodowego Knockout Boxing Night 7. W pojedynku wieczoru wystąpi boksujący w kategorii ciężkiej, ulubieniec rzeszowskiej publiczności Łukasz Różański. Naprzeciwko niego stanie wielki talent, znany z atomowego uderzenia – Izu Ugonoh.

Różański – niepokonany na zawodowym ringu zawodnik z Rzeszowa – do tej pory zanotował 10 zwycięstw, z czego aż 9 przez nokaut. Wygrywał m.in. z byłym mistrzem Europy Michaelem Sprottem i byłym pretendentem do tytułu mistrza świata Albertem Sosnowskim. Teraz przyszedł czas na kolejny sprawdzian!

– Łukasz zawsze dostarcza w ringu wielu emocji i zawsze idzie po nokaut, a poprzednie gale w Rzeszowie pokazały, że u siebie może liczyć na fantastyczny doping. Spodziewamy się naprawdę gorącej atmosfery i ringowej wojny! – mówi promotor lipcowej imprezy, Andrzej Wasilewski.

Jego przeciwnika nie trzeba przedstawiać – popularny „Izu” wraca po blisko rocznej przerwie od boksowania. Ma olbrzymi „głód boksu”, zatem fanów szermierki na pięści czeka niezwykle emocjonujące widowisko!

Podczas siódmej edycji gal z cyklu Knockout Boxing Night dojdzie także do elektryzująco zapowiadającej się konfrontacji pomiędzy utalentowanym Pawłem Stępniem i twardym Markiem Matyją. Pojedynek obu Panów to gwarancja najwyższego poziomu bokserskiego i wielkich emocji.

75-lecie Stali Rzeszów zostanie dodatkowo okraszone występem aktualnego Mistrza Europy EBU – Kamila Szeremety, który zawalczy po raz pierwszy od udanej obrony pasa mistrzowskiego (w marcu 2019 pokonał we Francji faworyta miejscowej publiczności – Andrew Francillette).

Ponadto w ringu będziemy mieli okazję zobaczyć występ prawdziwego diamentu bokserskiego – Fiodora Czerkaszyna – który zaliczy tego wieczoru poważny sprawdzian bokserski. Jego przeciwnikiem będzie bardzo solidny Australijczyk – Wes Capper. Zawodnik z Antypodów nie przegrał od trzech lat. Będzie to, z pewnością, najtrudniejszy test dla mierzącego w tytuł Mistrza Świata, Czerkaszyna.

To nie koniec emocji – swój drugi występ na profesjonalnym ringu zaliczy Laura Grzyb, która zmierzy się z doświadczoną zawodniczką z Hiszpanii, a powracający między liny Mateusz Tryc sprawdzi bardzo niewygodnego zawodnika z Białorusi – Ivana Murashkina.
(org.)

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button