MUZYKAPOZOSTAŁE

Eurowizja Junior – Erewań 2022. Scena, bączek i prowadzący

Armenia

Wielka Brytania weźmie udział w Eurowizji Junior po raz pierwszy od 2005 roku.

20. Eurowizja Junior odbędzie się w Erewaniu w Armenii w niedzielę 11 grudnia, po sensacyjnym zwycięstwie Malény w Paryżu w zeszłym roku z jej wirującą piosenką Qami Qami.

„Bączek”

W tym roku Eurowizja Junior powraca na swój 20. obrót wokół słońca – w niekończącym się wirze, przynoszącym radość i zabawę młodym ludziom.

Aby to symbolizować, organizatorzy wybrali uznaną na całym świecie zabawkę, która pojawi się w brandingu Konkursu: bączek.

Sprawdź scenę Eurowizji Junior 2022

Ormiański nadawca AMPTV ujawnił wygląd sceny, na której 16 uczestników wystąpi w niedzielę 11 grudnia… i możemy się nimi z Wami podzielić już teraz!

Oryginalna scena:

Eurowizja Junior – Erewań 2022. Scena (fot. Karen Demirchyan Complex)

Eurowizja Junior – Erewań 2022: Poznaj gospodarzy

Ormiański nadawca AMPTV ogłosił gospodarzy/prowadzących 20. Konkursu Piosenki Eurowizji Junior: Iveta Mukuchyan, Garik Papoyan i Karina Ignatyan.

Bystroocy fani Eurowizji rozpoznają Ivetę z Konkursu Piosenki Eurowizji 2016, gdzie reprezentowała Armenię ze swoim elektro-popowym klasykiem LoveWave.

Do piosenkarza i autora tekstów dołączy aktor, pisarz i komik Garik Papoyan.

Często opisywany jako „najzabawniejszy facet w Armenii”, Garik napisał „Not Alone” dla uczestnika Eurowizji Arama, który zajął czwarte miejsce dla Armenii w Kopenhadze 2014 r.

Dopełnieniem tego utalentowanego trio jest 16-letnia Karina, którą większość fanów kojarzy z Junior Eurovision 2019, kiedy reprezentowała Armenię z piosenką Colors of Your Dream.

20. Konkurs Piosenki Eurowizji dla Juniorów odbędzie się w kompleksie sportowo-koncertowym Karen Demirchyan w Erywaniu w Armenii w niedzielę 11 grudnia.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button