MUZYKAPOZOSTAŁE

Eurowizja Junior 2020. Zasady głosowania. Pomóż wygrać Ali Tracz!

Eurowizja Junior

Już 27 listopada o godz. 20:00 startuje głosowanie publiczności w konkursie Eurowizji Junior 2020.

Internauci będą mogli oddać swoje głosy online za pośrednictwem strony www.vote.junioreurovision.tv oraz www.jesc.tv!

W odróżnieniu od konkursu Eurowizji, podczas Eurowizji Junior widzowie mogą oddawać głosy również na reprezentantów swoich państw. Można więc głosować na naszą reprezentantkę – Alę Tracz! Głosowanie rusza w piątek, 27 listopada o godz. 20:00 – na stronie www.jesc.tv!

Będą tam dostępne fragmenty wszystkich utworów konkursowych a każdy głosujący musi wybrać trzy państwa, na które odda swoje głosy. Pierwsza tura głosowania trwa do 29 listopada do godziny 16:59. Wtedy to głosowanie zostaje wstrzymane na czas występów wszystkich uczestników konkursu. Po ostatnim konkursowym występie głosowanie zostanie wznowione. Druga tura głosowania podczas koncertu będzie trwała od 15 do 30 min.

Głosy publiczności to połowa głosów przyznawanych w konkursie, drugą połowę przyznają narodowe jury złożone ze specjalistów w dziedzinie muzyki oraz artystów w młodym wieku.

Viki Gabor wygrała 17. edycję Konkursu Piosenki Eurowizji Junior. Młoda wokalistka zaśpiewała na gliwickiej scenie piosenkę „Superhero” i triumfowała w rywalizacji z artystami z 18 państw.
(org.)

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button