POZOSTAŁE

„Dance Dance Dance”. Uczestniczka Anna Matysiak doznała kontuzji [WIDEO]

Dance Dance Dance 3

Tuż przed nagraniem pierwszego odcinka trzeciej edycji tanecznego show, który widzowie zobaczą już 19 marca, Anna Matysiak nabawiła się poważnej kontuzji.

Konieczna była interwencja specjalistów.

Anna Matysiak nabawiła się poważnej kontuzji (fot. TVP)

Wielogodzinne treningi pod okiem najlepszych choreografów w Polsce to codzienność uczestników tanecznego show. Tak wymagające przygotowania do nagrań odcinków często obarczone są bólami mięśni, stawów czy kontuzjami. Zaledwie kilkadziesiąt godzin przed nagraniem pierwszego odcinka „Dance Dance Dance” aktorka Anna Matysiak musiała pojechać na specjalistyczne badania, ponieważ na jej nodze pojawiła się niepokojących rozmiarów opuchlizna.

– Moje kolano to jeden wielki siniak – pokazywała w trakcie prób Anna Matysiak.

Anna Matysiak nabawiła się poważnej kontuzji (fot. TVP)

Produkcja programu od razu skierowała aktorkę do centrum rehabilitacji sportowej, gdzie został poddana szeregowi badań. Okazało się, że pod sińcem zaczął się tworzyć stan zapalny, który udało się natychmiast zatrzymać szeregiem specjalistycznych zabiegów, co już teraz możecie zobaczyć w wideo.

Mimo kontuzji Anna Matysiak zatańczyła następnego dnia razem z Sebastianem Karpielem-Bułecką, co widzowie zobaczą już dziś w premierowym odcinku trzeciej edycji „Dance Dance Dance” o godzinie 20:30 w TVP2.

Dance Dance Dance 3. Joanna Jędrzejczyk, Agustin Egurrola i Ida Nowakowska (fot. Waldemar Kompała/TVP)
Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button