POLSKA

Czy jest to już jakaś choroba? Kaczyński: „Opcja europejska chce zniszczyć religię”. Radosław Sikorski do prezesa: „Jest gadającą małpą”

Polska PiS. "UE zamienia ludzi w zwierzęta"

Prezes PiS Jarosław Kaczyński podczas spotkania z mieszkańcami Dąbrowy Białostockiej stwierdził, że „opcja europejska pragnie zniszczyć religię i zrobić z ludzi zwierzęta”.

Jak zawsze on i jego PiS atakują cywilizowany świat i Unię Europejską.

„“Opcja europejska chce zniszczyć religię i zrobić z ludzi zwierzęta! Wolność na Zachodzie się cofa”. Putin? Nie, to Jarosław Kaczyński wczoraj do swoich wyborców na Podlasiu” – napisał Donald Tusk.

Radosław Sikorski: „Uprzejmie informuję prezesa Kaczyńskiego, że jest ssakiem z rzędu naczelnych, czyli gadającą małpą. Tego nawet Czarnek z Nowak nie zdążyli usunąć z programu nauczania w polskich szkołach.”

Kaczyński (jak wiele osób uważa) powinien już dawno zejść ze sceny politycznej, bo bredzi. Może jest „chory”?

– Ta opcja europejska jest właśnie taka – zniszczyć religię, zniszczyć to w co ludzie wierzą, że są czymś więcej, niż tylko homo sapiens, że są ludźmi, którzy mają duszę, że są ludźmi, którzy zostali stworzeni na obraz i podobieństwo Boga (czego? w zmyślonego „coś” – red.). Że są ważni i, jeśli chodzi o to co najważniejsze, co w naszym wnętrzu, w naszych sercach, duszach – nieśmiertelni. Wolność na Zachodzie się cofa („się” po czasowniku – red.) – płomiennie przemawiał lider PiS.

Przypominamy, że sam jest zwierzęciem! Polecimy wrócić się do szkoły podstawowej.

Kaczyński odniósł się do decyzji prezydenta Warszawy. Chodzi o to, że w urzędach zabraknie symboli religijnych. Kaczyński twierdzi, że „Rafał Trzaskowski rozpoczął wojną religijną”.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button