POZOSTAŁE

Cirque du Soleil CRYSTAL. Akrobatyczne show na lodzie po raz pierwszy w Polsce

Cirque du Soleil CRYSTAL

Cirque du Soleil powraca do Polski ze wspaniałym arenowym show: CRYSTAL.

Oszałamiająca produkcja zabierze publiczność w podróż do zagadkowego, skutego lodem świata, gdzie różnorodnym technikom łyżwiarstwa towarzyszą nieprawdopodobne akrobacje w powietrzu.

CRYSTAL zawita w polskich arenach w styczniu 2020 – tylko 13 spektakli, już tej zimy na TAURON Arenie Kraków oraz ERGO ARENIE Gdańsk/Sopot.

O widowisku CRYSTAL – Pierwsze akrobatyczne show na lodzie

Spektakl w reżyserii Shany Carroll oraz Sebastiena Soldevili opowiada historię Crystal – młodej dziewczyny, zdającej się nie pasować do otaczającego ją środowiska. Kiedy przypadkowo wpada do zamarzniętego stawu, pod jego taflą znajduje alternatywną wersję własnego życia.

Ekscentryczna bohaterka zabiera publiczność w porywającą opowieść o odkrywaniu samego siebie, poprzez zanurzenie się w świecie własnej wyobraźni. Poczuj przypływ adrenaliny, podziwiając niesamowitą, surrealistyczną przestrzeń, w którą wkracza Crystal. To właśnie tam bohaterka ma możliwość stać się taką, jaką zawsze chciała być: pewną siebie, kreatywną, ciekawą świata.

„Zarówno zabawne, jak i wzruszające. Pobudza zmysły i wprowadza w dziecięcy zachwyt …” – Broadway World.

CRYSTAL zachęca do oderwania się od rzeczywistości i udania się w wielobarwny świat opatrzony zdumiewającymi projekcjami wizualnymi. Show oczarowuje również emocjonującą ścieżką dźwiękową, łączącą elementy muzyki popularnej z charakterystycznym brzmieniem Cirque du Soleil.

Spektakl CRYSTAL jest odpowiedni dla wszystkich grup wiekowych.

Międzynarodowa obsada CRYSTAL obejmuje 43 artystów oraz ponad 50 członków załogi z ponad 20 różnych państw.

Cirque du Soleil – CRYSTAL

TAURON Arena Kraków – 23, 24, 25, 26 stycznia 2020 roku

ERGO ARENA Gdańsk/Sopot – 30, 31 stycznia oraz 1, 2 lutego 2020 roku

CRYSTAL to 42 produkcja Cirque du Soileil od 1984 roku. Od momentu powstania firma dostarczyła niesamowitych przeżyć oraz wprowadziła w zachwyt ponad 200 milionów widzów w ponad 450 miastach na sześciu kontynentach. Cirque du Soleil zatrudnia ponad 4 000 pracowników, włącznie z 1300 akrobatami z niemal 50 różnych krajów.

Bilety

Bilety na CRYSTAL dostępne w sprzedaży dla członków Cirque Club. Członkostwo jest bezpłatne, a klubowicze mają dostęp do biletów w przedsprzedażach oraz ofert specjalnych. Dołącz już teraz na www.cirqueclub.com.

Bilety w ogólnodostępnej sprzedaży od 2 sierpnia na www.alterartshow.pl oraz www.cirquedusoleil.com/crystal

Ceny dynamiczne

Ceny dynamiczne to system, w którym ceny biletów na różne przedstawienia i poziomy na trybunach są uzależnione od popytu na każde z widowisk. Klienci im wcześniej kupują bilety, tym niższą cenę i lepsze miejsca uzyskują. I odwrotnie – gdy późno rezerwujesz bilet na popularne przedstawienie, cena może być wyższa. Ceny posiadają jednak górny limit. Ceny dynamiczne zapewniają klientowi większy wybór ceny, jaką zapłaci za bilet.

Terminy przedstawień

TAURON Arena Kraków

23.01/czwartek, godz. 19:00

24.01/piątek, godz. 19:00

25.01/sobota, godz. 12:00, 16:00, 20:00

26.01/niedziela, godz. 13:00, 17:00

ERGO ARENA Gdańsk/Sopot

30.01/czwartek, godz. 19:00

31.01/piątek, godz. 19:00

01.02/sobota, godz. 15:00, 19:00

02.02/niedziela, godz. 13:00, 17:00

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button