FILM I SERIALE

„Chilling Adventures of Sabrina”. Data premiery ostatniego 4. sezonu serialu

„Chilling Adventures of Sabrina”

Premiera ostatniej części serialu Chilling Adventures of Sabrina już 31 grudnia.

Jest to już ostatnia część popularnej serii.

„Chilling Adventures of Sabrina” to nowa interpretacja pochodzenia i przygód „Sabriny, nastoletniej czarownicy”, przeobrażona w mroczną opowieść o dorastaniu z elementami horroru, okultyzmu i oczywiście czarów. W części trzeciej Sabrina zmaga się z następstwami wydarzeń z poprzedniej części. Chociaż pokonała swojego ojca, Lucyfera, to Mroczny Pan pozostaje uwięziony w ciele jej ukochanego chłopaka, Nicholasa Scratcha. Sabrina nie może żyć ze świadomością, że Nick dokonał ostatecznego poświęcenia i teraz cierpi w ogniu piekielnym pod bacznym okiem Madam Szatan. Dlatego z pomocą swoich śmiertelnych przyjaciół z Klubu Strachów (czyli Harveya, Rosalind i Theo) Sabrina postanawia za wszelką cenę ocalić go od wiecznego potępienia i sprowadzić z powrotem w swoje ramiona. Niemniej jednak usunięcie Księcia Ciemności z tronu odbija się głośnym echem w krainie potępionych i teraz, bez wyznaczonego następcy, Sabrina musi przyjąć rolę „Królowej”, aby ochronić tron przed pretendentem: przystojnym Księciem Piekła, Kalibanem. Tymczasem w Greendale pojawia się tajemniczy grupa, która stanowi zagrożenie dla Spellmanów i kowenu: plemię pogan chce przywołać do życia starożytne zło…

„Chilling Adventures of Sabrina” 4. sezon (fot. Netflix)

4. sezon serii będzie składał się z ośmiu odcinków. W każdym epizodzie pojawi się inny „potwór”. Sabat stoczy potyczki, a Sabrina będzie z Nickiem.

„Chilling Adventures of Sabrina” 4. sezon (fot. Netflix)

W głównej roli w serialu pojawia się Kiernan Shipka, Ross Lynch, Lucy Davis, Chance Perdomo, Michelle Gomez, Jaz Sinclair, Tati Gabrielle, Adeline Rudolph, Richard Coyle i Miranda Otto.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button