FILM I SERIALE

„Całe szczęście” jestem kobietą! Gwiazdy komedii romantycznej składają życzenia w Dniu Kobiet [WIDEO]

Film "Całe szczęście"

Dzisiaj premierę w kinach ma komedia romantyczna produkcji TVN w reżyserii Tomasza Koneckiego „Całe szczęście”.

„Pewna siebie, kreatywna, zakochana, delikatna, szalona, szczęśliwa, uparta. Matka, żona, siostra. Piękna, wrażliwa, niezależna! Całe szczęście jestem kobietą!” – Roma Gąsiorowska, Joanna Liszowska, Marieta Żukowska i Izabela Dąbrowska, bohaterki nowej komedii romantycznej, celebrują kobiecość i podkreślają wyjątkowość każdej z kobiet w specjalnie przygotowanym z okazji Dnia Kobiet materiale.

Zobacz specjalny klip na Dzień Kobiet z udziałem gwiazd!

 

„Lepiej zatracić się w pasji niż stracić pasję” to dewiza życiowa Marty Potockiej, którą gra Roma Gąsiorowska. – Moja bohaterka jest trenerką fitnessu, ikoną. Cała Polska ogląda jej program w telewizji. Ludzie naśladują ją, jej życie motywuje nie tylko kobiety, ale też mężczyzn. Bardzo się ucieszyłam z tego, że dostałam tę propozycję, ponieważ podejście do życia mojej bohaterki jest mi bardzo bliskie. Marta to silna, świadoma siebie kobieta. – mówi o swojej postaci Roma Gąsiorowska.

„Całe szczęście” to pełna uroku historia o miłości, która rodzi się w nieprzewidzianych okolicznościach. W spokojne i uporządkowane życie Roberta (Piotr Adamczyk) samotnie wychowującego syna Filipa (Maks Balcerowski) niespodziewanie wbiega celebrytka i gwiazda fitness Marta (Roma Gąsiorowska). Dlaczego los ich połączył? Czy przebojowa gwiazda z wielkiego miasta i onieśmielony jej urokiem muzyk z filharmonii odnajdą „Całe szczęście”?

Twórcy takich hitów jak „Listy do M.” czy „Podatek od miłości” oraz specjalista od komedii – Tomasz Konecki, reżyser takich hitów, jak „Listy do M. 3”, „Testosteron” i „Lejdis ”, prezentują idealną komedię na Dzień Kobiet, film „Całe szczęście”. Na ekranie Romie Gąsiorowskiej i Piotrowi Adamczykowi towarzyszą: Joanna Liszowska , Marieta Żukowska, Izabela Dąbrowska, Maks Balcerowski, Jacek Borusiński, Joachim Lamża i Tomasz Sapryk. „Całe szczęście” to filmowy debiut Margaret, która specjalnie do filmu napisała piosenkę.

Zdjęcia do filmu realizowane były głównie w województwie pomorskim, w przepięknych kaszubskich miejscowościach, m.in. w Pucku i Wejherowie. Filmowe plenery ukazują niezwykłą architekturę, historię, język i mieszkańców tamtych regionów.

Marieta Żukowska (fot. org.)

„CAŁE SZCZĘŚCIE”

„Całe szczęście” to pełna uroku i pozytywnej energii historia o miłości, która rodzi się w nieprzewidzianych okolicznościach. W spokojne i uporządkowane życie Roberta, muzyka z orkiestry symfonicznej (Piotr Adamczyk), który samotnie wychowuje dziesięcioletniego synka Filipa (Maks Balcerowski), niespodziewanie wkracza pełna energii i uroku gwiazda fitness Marta (Roma Gąsiorowska). Dwa różne charaktery, spojrzenia na miłość i życie. Jej świat to wielkie miasto, egzotyczne podróże i sport. Marta ma swoje programy telewizyjne, wydaje książki kulinarne, a jej twarz gości na okładkach najpopularniejszych magazynów. Robert to chodzące zaprzeczenie „sportowego trybu życia”. Jego świat to spokojna przystań, rodzicielskie wyzwania, kosz pełen prania, klasówki z matematyki syna – wszystko to działa, dopóki w jego życiu nie pojawia się Marta…
Przebojowa gwiazda i onieśmielony jej urokiem mężczyzna. Dlaczego los ich połączył? Czy uda im się wspólnie odnaleźć „Całe szczęście”?

Joanna Liszowska (fot. org.)

Obsada:

Roma Gąsiorowska („Listy do M.”, „Listy do M. 2”, „Podatek od miłości”, „Plan B”, „Kochaj”, „Córki Dancingu”)
Piotr Adamczyk („Listy do M.”, „Listy do M. 2”, „Listy do M. 3”, „Sztuka kochania”, „Wkręceni”, „Och Karol 2”, „Testosteron”, „Śniadanie do łóżka”, „Nie kłam, kochanie”)
Maks Balcerowski („Sztuka kochania”, „Miłość jest wszystkim”)
Marieta Żukowska („Botoks”, „Słaba płeć”, „Zbliżenia”, „Ciacho”)
Joanna Liszowska („Kobiety bez wstydu”, „Ciacho”, „Zamiana”, „Nie kłam, kochanie”, „Sztuczki”)
Tomasz Sapryk („7 uczuć”, „Podatek od miłości”, „Listy do M. 3”, „Wołyń”, „Chemia”)
Joachim Lamża („Zabawa, zabawa”, „Listy do M. 3”, „Gotowi na wszystko. Exterminator”, „Ziarno prawdy”)
Izabela Dąbrowska („7 uczuć”, „Okna, okna”, „Listy do M. 3”, „Powidoki”, „Po prostu przyjaźń”)
Jacek Borusiński (współtwórca kabaretu Mumio, „Pokaż, kotku, co masz w środku”, „To nie tak, jak myślisz, kotku”)
(org.)

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button