BYDGOSZCZ

Bydgoszcz. Zaginęła 19-letnia Karolina Sikora

Poszukiwania trwają...

Policjanci z komisariatu w bydgoskim Fordonie w dalszym ciągu prowadzą poszukiwania 19-latki, która wyszła z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie powróciła, ani nie nawiązała kontaktu z rodziną.

W działaniach wspierali ich funkcjonariusze z innych komend miejskich i powiatowych kujawsko-pomorskiego garnizonu, Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy, a także Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie i Komendy Głównej Policji. Podczas akcji poszukiwawczej wykorzystywane były policyjne łodzie, drony, a także specjalistyczne psy.

Młoda kobieta prawdopodobnie wskoczyła do wody. W domu zostawiła list.

Zaginęła 19-letnia Karolina Sikora (fot. policja)

Od 6 listopada 2023 r. policjanci z Komisariatu Policji Bydgoszcz – Fordon poszukują 19-letniej Karoliny Sikory, której zaginięcie zgłosiła rodzina. Kobieta tego dnia, około godziny 14.00, wyszła z miejsca zamieszkania przy ulicy Bortnowskiego w Bydgoszczy i do chwili obecnej nie powróciła, ani nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Rozpoczęły się wówczas poszukiwania młodej mieszkanki Bydgoszczy, w które zaangażowani zostali policjanci z wszystkich jednostek policji działających na terenie miasta i powiatu, wspierani przez kolegów z innych komend miejskich i powiatowych kujawsko-pomorskiego garnizonu oraz z Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy. Do działań poszukiwawczych wykorzystywali policyjne drony, łodzie motorowe oraz specjalistyczne psy służbowe. Niestety do tej pory nie udało się odnaleźć kobiety.

Wczoraj (24.11.2023), zważywszy na okoliczności zaginięcia, po raz kolejny przeczesywano tereny nadwiślańskie. Do działań został zaangażowany policyjny pies służbowy z Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie, który wyspecjalizowany jest do poszukiwania osób znajdujących się pod wodą. W akcję włączyli się także funkcjonariusze z Wydziału Poszukiwań i Identyfikacji Osób Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy, którzy dronami lustrowali okolicę.

Podajemy rysopis zaginionej KAROLINY SIKORY

RYSOPIS ZAGINIONEJ: wzrost 167 cm, waga około 70 kg, szczupła budowa ciała, włosy długie do pasa koloru blond z jasnymi pasemkami, oczy niebieskie, nos prosty, zaginiona ma znaki szczególne w postaci tatuażu na lewym ramieniu – serce otoczone cierniami oraz na lewej ręce przy małym palcu tatuaż o nieregularnym kształcie.

UBIÓR ZAGINIONEJ: w chwili zaginięcia ubrana była w spodnie koloru czarnego, czarną kurtkę do pasa oraz czarne sportowe buty z białymi podeszwami.

Ktokolwiek jest w posiadaniu jakichkolwiek informacji mogących mieć związek z tą sprawą proszony jest o kontakt osobisty z funkcjonariuszami Komisariatu Policji Bydgoszcz – Fordon przy ulicy Wyzwolenia 122 w Bydgoszczy lub telefoniczny pod nr tel. 47 751 58 59 albo na numer alarmowy 112.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

2 komentarzy

  1. No i „wzrost 167 cm, waga około 70 kg, szczupła budowa ciała” kobieta która ma 167cm i 70kg wagi to nie jest szczupła budowa ciała. To już jest zbyt wysoka waga która wymaga konsultacji z dietetykiem oraz odpowiednią dietę i jak najwięcej ćwiczeń by palić kalorie a ta kobieta ma naprawdę sporo kilogramów do spalenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button