MUZYKAPOZOSTAŁE

Bitwy „The Voice Kids”. Cleo nie mogła powstrzymać łez. Dawid Kwiatkowski uciekł z domu

Pierwsze muzyczne Bitwy trzeciej edycji „The Voice Kids”

Występy młodych uczestników „The Voice Kids” wywołują ogromne emocje u trenerów muzycznego show.

W sobotnim odcinku na scenie usłyszymy utwór promujący film „Miasto 44” w wykonaniu trzech nastolatek z drużyny Dawida Kwiatkowskiego. Piosenkę, którą w oryginale śpiewali Anna Iwanek, Pati Sokół oraz Piotr Cugowski wykonają Anastazja Maciąg, Estera Kmiecik i Gabrysia Zalewska. Niezwykle poruszający tekst piosenki i świetne wykonanie tria sprawiło, że Cleo nie mogła powstrzymać łez.

Cleo (fot. Jan Bogacz/TVP)

– Przepraszam, ale doprowadziłyście do tego, że ciotka troszkę się spłakała – powiedziała przez łzy Cleo tuż po zakończeniu występu.
– Dawid dziękuję, że wybrałeś ten utwór. Mocny nabiera to, że tak młode osoby śpiewają te słowa uderzające prosto w serce – dodała trenerka „The Voice Kids”.

Przypomnijmy, że w najbliższą sobotę o godzinie 20:05 w TVP2 zobaczymy pierwsze muzyczne Bitwy trzeciej edycji „The Voice Kids”. Na scenie zaprezentuje się podzielona na tria drużyna Dawida Kwiatkowskiego. Po każdym występie wokalista zdecyduje, który uczestnik przejdzie do kolejnego etapu.

Dawid Kwiatkowski uciekł z domu w wieku 13 lat

Trener „The Voice Kids” nie należał do najspokojniejszych dzieci. Na planie programu wokalista zdradził, że zdarzyło mu się uciec z domu.

W trakcie wielogodzinnych nagrań talent show z udziałem dzieci, trenerzy programu niejednokrotnie wspominali swoje dzieciństwo. Po występie jednej z uczestniczek Dawid wyznał, że mając 13 lat postanowił udać się w podróż bez wiedzy rodziców.

– Kiedyś uciekłem do Krakowa. Bardzo chciałem zwiedzić to miasto i nie wiedzieć dlaczego rodzice nie pozwalali mi jechać pociągiem. Na dworcu odebrałem telefon od mamy, której powiedziałem, że jadę nad jezioro, a ona usłyszała głos „Pociąg z Gorzowa do Krakowa wjechał na peron…” – wspominał na planie „The Voice Kids” Dawid Kwiatkowski, którego samotna wycieczka ostatecznie nie doszła do skutku.

Tuż po wyjawieniu sekretu sprzed lat młody artysta zakomunikował wszystkim zebranym w studiu, aby nigdy nie uciekali z domów, bo jest to bardzo niebezpieczne.

W zeszłym odcinku „The Voice Kids” poznalismy ostateczny skład drużyn Dawida, Cleo, Tomsona i Barona. W każdej z nich znalazło się 18 uczestników, którzy zaśpiewają w Bitwach, drugim etapie programu.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button