POLSKA

Białołęka. Trzymetrowy wąż boa, straszenie bronią i interwencja w klubie nocnym

Policjanci ujawnili dwa węże boa o długości blisko 3 m oraz 1,5 m

Po godzinie 20:00 w niedzielę przy ul. Kupieckiej policjanci na Białołęce podjęli interwencje wobec mężczyzny, który miał straszyć zgłaszającą bronią.

Podczas tych czynności, w pojeździe marki Volkswagen należącego do 35-latka policjanci ujawnili dwa węże boa o długości blisko 3 m oraz 1,5 m. Policjanci nie mogli skontrolować pojazdu, gdyż węże swobodnie poruszały się wewnątrz auta i zagrażały ich bezpieczeństwu. Poza tym volkswagen miał uszkodzone okna. Z informacji pozyskanych na miejscu przez inspektorów Animal Rescue Polska Straż Miejska Eko Patrol odmówiła odbioru zwierząt.

Dyżurny KP Białołęka skontaktował się z Inspektorami Służby Ochrony i Ratownictwa Zwierząt Animal Rescue Polska, którzy wysłali na miejsce swoich przedstawicieli. Inspektorzy odłowili węże, tym samym umożliwiając policji dalsze czynności.

35-letni mężczyzna został przewieziony do szpital, gdzie otoczono go specjalistyczną opieką.

Węże zostały przebadane przez Lekarza Weterynarii, współpracującego z Animal Rescue Polska. Węże były w stanie dużego wychłodzenia, miały obrażenia. Obecnie przebywają pod opieką specjalistów z Animal Rescue Polska.
(org.)

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button