FILM I SERIALE

Beata Kozidrak i Julia Kamińska na uroczystej premierze „Playmobil. Film” [ZDJĘCIA]

Uroczysta premiera „Playmobil. Film”

W Warszawie odbyła się uroczysta premiera „Playmobil. Film” – przebojowej animacji, do której głosów użyczyły same gwiazdy.

W wydarzeniu wzięli udział Julia Kamińska, Antek Scardina oraz królowa polskiej sceny muzycznej – Beata Kozidrak. Dla artystki rola magicznej Wróżki Chrzestnej w „Playmobil. Film” jest debiutem dubbingowym. Poza brawurowym występem piosenkarka zaśpiewała też promujący film utwór – „Bądź jak rzeka”. Na wieczornej premierze, oprócz gwiazd dubbingu i twórców polskiej wersji językowej, nie mogło zabraknąć osób najważniejszych – czyli najmłodszych, zaaferowanych atrakcjami widzów. Ci przed seansem mogli, m.in. pobawić się zabawkami PLAYMOBIL, wspólnie potańczyć, zrobić sobie przygodowe tatuaże i zdjęcia w fotobudce oraz wykonać pamiątkowe magnesy.

Wiele się działo i jedno jest pewne – „Playmobil. Film” to gwarancja niezapomnianych kinowych wrażeń! Warto przekonać się samemu – już od 23 sierpnia.

Beata Kozidrak „Płyń jak ta rzeka” – piosenka z filmu „Playmobil. Film”

Charlie wciąż zadręcza siostrę – Marlę (Julia Kamińska) opowieściami o fantastycznej krainie, w której mieszkają ludziki PLAYMOBIL. Jednak dziewczynka traktuje je wyłącznie jako wytwór dziecięcej wyobraźni. Wszystko zmienia się, gdy za sprawą tajemniczego portalu Marla wraz z bratem przenosi się do świata zabawek i zostaje przemieniona w… figurkę PLAYMOBIL. A to nie koniec kłopotów! Kiedy podstępny Cesarz Maximus (Grzegorz Hyży) zleca porwanie Charliego, Marla rusza chłopcu na ratunek. Aby go ocalić, będzie musiała połączyć siły ze zwariowanym kierowcą ciężarówki – Delem (Tomasz Karolak), agentem specjalnym – Rexem Dasherem (Marcin Dorociński) i supernowoczesnym robotem Mikrobotem. W trakcie wędrówki przez zdumiewający świat zestawów PLAYMOBIL nasi bohaterowie przeżyją masę przygód, napotykają wielu przyjaciół i wrogów – od kowbojów, przez walecznych wikingów, aż po rozśpiewaną Wróżkę Chrzestną (Beata Kozidrak). Marla odkryje zaś, że aby uratować Charliego i powrócić do domu, będzie musiała przywołać moc własnej, nieco zaniedbanej wyobraźni. Jak się okazuje wszystko jest możliwe, trzeba tylko w to uwierzyć!

Stworzona przez projektanta Hansa Becka zabawka systemowa PLAYMOBIL zaliczana jest dziś do absolutnych klasyków zabawek dziecięcych. Od 1974 roku wyprodukowano już prawie 3 miliardy małych towarzyszy zabawy – figurek z charakterystycznym uśmiechem. PLAYMOBIL to kolekcje dopracowane w najdrobniejszych szczegółach – od statku pirackiego po realistyczny szpital dziecięcy. Rozpowszechniane w prawie 100 krajach na świecie, wielokrotnie wyróżniane przez rodziców i pedagogów zabawki stanowią synonim jakości i doskonałej rozrywki dla wszystkich.

„Playmobil. Film” – pierwszy zwiastun animacji

„Playmobil. Film” – drugi zwiastun animacji

„Playmobil. Film” – trzeci zwiastun animacji

Gatunek: animacja/komedia/przygoda

Oryginalna obsada dubbingu: Daniel Radcliffe („Harry Potter”, „Iluzja 2”), Jim Gaffigan („Hotel Transylwania 3”, „Kaczki z gęsiej paczki”), Kenan Thompson („Rock Dog. Pies ma głos!”, „Smerfy 2”) Meghan Trainor.

Polska obsada dubbingu: Jarosław Boberek („Grinch”, „Jeż Jerzy”, „Krowa i kurczak”, „Pingwiny z Madagaskarku”, gra wideo „Uncharted”), Marcin Dorociński („Sing”, „Był sobie pies”, „Rock Dog. Pies ma głos!”), Grzegorz Hyży („Ratchet i Clank”), Julia Kamińska („Zaplątani”, „Jak wytresować smoka”, „Zwierzogród”), Tomasz Karolak („Kumba”, „Disco robaczki”, „Ratatuj”), Antek Scardina („Fernando”, „Luis i obcy”, „Był sobie pies”, „Dzieciak rządzi”), Beata Kozidrak.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button