FILM I SERIALE

Bartosz Kasprzykowski, Nicole Bogdanowicz, Magda Bereda, Joanna Moro na pokazie filmu „Śnieżna Paczka” [ZDJĘCIA]

Pokaz specjalny filmu „Śnieżna Paczka”

W Kinie Atlantic odbył się pokaz specjalny filmu „Śnieżna Paczka”.

Na to wydarzenie przyszli m.in. Bartosz Kasprzykowski, Monika Mrozowska, Nicole Bogdanowicz, Zuzia Kaszuba, Magda Bereda, Joanna Moro, Karolina Chapko, Bartek Kaszuba.

Najnowsza animacja współtwórców filmów „JAK UKRAŚĆ KSIĘŻYC”, „SEKRETNE ŻYCIE ZWIERZAKÓW DOMOWYCH”, „EPOKA LODOWCOWA 4” w kinach na Mikołajki.

Porywająca komedia o przygodach arktycznego lisa i jego polarnych przyjaciół, którzy muszą połączyć siły w walce z podbiegunowym złoczyńcą.

W polskiej wersji językowej usłyszymy Bartka Kasprzykowskiego.

ZWIASTUN

Swifty, polarny lis, pracuje na arktycznej poczcie, ale marzy skrycie o karierze psa-kuriera, która zwyczajowo przypisana jest psom husky. Pewnego dnia, by udowodnić swe niezwykłe umiejętności postana­wia osobiście dostarczyć przesyłkę do odległego adresata. U celu Swifty odkryje, że odbiorcą przesyłki jest ekscentryczny mors, który planuje roztopienie arktycznych lodów, by zatopić świat i zyskać nad nim absolutną władzę. Swifty musi skrzyknąć swych najdzielniejszych przyjaciół, by pokrzyżować te podstępne plany i pokazać światu, że nie warto zadzierać z lis-tonoszem i jego ekipą lodowcową.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button