POZOSTAŁE

Anna Karczmarczyk w Dance Dance Dance: Mam spory biust i tyłek. Mówiono, że jestem za gruba

2. edycja Dance Dance Dance

Podczas treningów do trzeciego odcinka tanecznego show, aktorka zdobyła się na niezwykle poruszające wyznanie.

Anna Karczmarczyk jest uznawana za jedną z najzdolniejszych i najpiękniejszych aktorek w Polsce. Anna Mucha i Ida Nowakowska już w pierwszym odcinku „Dance Dance Dance” zachwycały się jej umiejętnościami tanecznymi oraz nie szczędziły komplementów na temat urody i seksapilu.

– Masz w sobie niesamowity blask. Magnetyzujesz, jesteś kobietą wolną, która pokazuje, że może wszystko – mówiła podekscytowana Ida Nowakowska.

– Zobaczyłam nieco eteryczną, ale niezwykle kobiecą, piękną, delikatną Marilyn Monroe. Szalenie podoba mi się to, że nie masz kompleksów i sięgasz po swoje – oceniła Anna Mucha po solowym występie Anny Karczmarczyk do przeboju Christiny Aguilery „Ain’t No Other Man”.

Na niekończące się słowa uznania uczestniczka odpowiedziała wówczas jedynie: – To była bardzo długa droga, żeby być taką właśnie kobietą.

W trakcie przygotowań kolejnej solówki, którą zaprezentuje już w najbliższą sobotę, Annie Karczmarczyk przyszło zmierzyć się z choreografią z klipu Beyoncé – niekwestionowanego symbolu kobiecości.

Wydawać się mogło, że układ z przeboju „Cazy In Love” nie sprawi Ani żadnego problemu. Już na pierwszych treningach okazało się, że jest zupełnie inaczej, co już teraz możecie zobaczyć w naszym wideo.

– Beyoncé jest twardą, pewną siebie kobietą, a ja jestem kobietą, która nosi rozmiar 36, ma spory biust i tyłek. Spotykałam się z tekstami, że jestem za gruba, co nie pomagało w budowaniu mojego seksapilu, kobiecości. Wręcz przeciwnie… – wyznała na sali treningowej Anna Karczmarczyk.

– Bardzo długo zajęło mi uświadomienie sobie, że to nie są moje wady tak jak mówi całe społeczeństwo, tylko jest to moja zaleta. Taka jestem. Teraz o wiele łatwiej mi się żyje – dodała poruszona.

Jak z niezwykle wymagającą choreografią poradzi sobie uczestniczka drugiej edycji „Dance Dance Dance”? Przekonamy się już w najbliższą sobotę o godzinie 20:00 w TVP2.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button