MUZYKA

Agnieszka Chylińska z nowym singlem, albumem i… projektem filmowym

Muzyka łączy

„Zapraszam Was do odsłuchania mojego pierwszego, zwiastującego nową płytę singla.

Piosenka nazywa się „JEST NAS WIĘCEJ”.
Za każdym razem jestem bardzo ciekawa Waszej reakcji. Tym razem, to nie tylko propozycja muzyczna, ale też… filmowa.

Jestem zaszczycona udziałem w tym projekcie wybitnego polskiego aktora Adama Woronowicza, ale to dopiero początek podróży, do której pragnę Was zaprosić. Nigdy nie lubiłam opisywać swojej muzyki ani tekstów. W czasach tak niepewnych i ponurych, jak dzisiejsze, muzyka w mojej opinii staje się bardziej wymowna, niż tysiąc słów. Życzę Wam i sobie, byśmy odkryli na nowo siłę muzyki, która potrafi nie tylko koić ból, czy gasić smutek, ale która też prawdziwie zmienia i autentycznie wpływa na losy ludzi i daje im odwagę, by zmieniali świat…na lepsze.”

– Agnieszka Chylińska

Tak Agnieszka Chylińska opisuje wstęp do promocji nowego, zakrojonego na dużą skalę projektu. Agnieszka, którą znamy od lat, której towarzyszymy, obserwując, jak zmienia się, jak eksperymentuje, rozwija się, poszukuje i tworzy. Agnieszka, która znana jest ze swojej szczerości, autentyczności, bycia blisko ludzkich spraw.

Artystka nie przestaje tworzyć od wielu lat. Po przełomowym albumie „FOREVER CHILD” w 2016 roku, z którego pochodzi między innymi przebój „Królowa Łez”, wraz zespołem gra cały czas trasy koncertowe w Polsce i zagranicą.

Podobnie było z albumem „PINK PUNK” z 2018 roku, oraz wydanym CD/DVD „25 lat Agnieszki Chylińskiej i Pol’and’rock” w 2020. Wielkie trasy, wiele wyprzedanych hal.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button