BYDGOSZCZ

14-miesięczna dziewczynka wypadła z okna. Ojciec był nietrzeźwy

Włocławek. Dziecko wypadło z okna

Dyżurny Policji we Włocławku otrzymał dzisiaj informację, że do jednej z przychodni w mieście przyszedł ojciec trzymający na rękach dziecko, które miało wypaść z okna na II piętrze w bloku.

W przychodni lekarz udzielił pomocy 14-miesięcznej dziewczynce. Następnie zadecydowano o przetransportowaniu dziecka do szpitala dziecięcego. Sprawę wyjaśniają policjanci z Włocławka.

Policjanci ustalają okoliczności tego wypadku. Do sprawy zatrzymano 33-letniego ojca dziecka, który w chwili zdarzenia w mieszkaniu sprawował opiekę nad dwójką dzieci tj. 14-miesięczną dziewczynką i 6-letnim chłopcem. Badanie alkomatem wykazało, że mężczyzna był nietrzeźwy – miał ponad 1,7 promila alkoholu w organizmie.

Policjanci prowadzą czynności pod kątem narażenia dziecka na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia lub ciężkiego uszczerbku na zdrowiu przez osobę, na której ciąży obowiązek opieki. O zdarzeniu poinformowała została matka dzieci, która w tym czasie przebywała w pracy i to ona zapewniła opiekę 6-latkowi.
(KWP)

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button