MUZYKAPOZOSTAŁE

The Voice Kids. Natasza Urbańska: „Nie możecie śpiewać kwadratowo”. Wideo

Rozrywka

„Nie możecie śpiewać kwadratowo…, „Ja się zmęczyłam słuchając” – Natasza Urbańska podczas warsztatów do muzycznych Bitew niczym nauczycielka punktowała swoich podopiecznych co już teraz możecie zobaczyć w naszym wideo.

Po tygodniowej przerwie w emisji na antenę wraca uwielbiany przez miliony Polaków talent show telewizyjnej Dwójki z udziałem dzieci w wieku 8-14 lat. W najbliższą sobotę widzowie będą mogli zobaczyć pierwsze Bitwy ósmej edycji „The Voice Kids”. Na scenie zaprezentuje się 18-osobowa drużyna Nataszy Urbańskiej. Dzieci podzielone na sześć trzyosobowych zespołów będą walczyć o przejście do kolejnego etapu programu.

The Voice Kids. Drużyna – Natasza Urbańska (fot. Arsen Petrovych/TVP)

Do każdego z występów Natasza Urbańska przygotowywała swoich podopiecznych osobiście, ujawniając swoje nieznane dotychczas oblicze.

– Nie możecie śpiewać kwadratowo… Ja nie chcę czegoś takiego jak dom kultury, wiecie o co chodzi? – komentowała próby jednego z tercetów.

– Dziewczyny trochę się darły, trochę się przekrzykiwały i troszkę się pozaciskały – nie troszkę, nawet bardzo! – komunikowała nieco zaniepokojona próby kolejnego trio.

The Voice Kids. Natasza Urbańska (fot. Arsen Petrovych/TVP)

Natasza Urbańska przyznaje jednak, że choć bywa surowa, za jej podejściem stoi przede wszystkim troska o rozwój młodych wokalistów.

– Jako trener staram się być wymagająca, bo zawód wokalisty jest wymagający. Od wczesnych lat pracy na scenie dzieci muszą wiedzieć, że każda uwaga czy krytyka jest po to, aby pomóc im się rozwijać, a nie podcinać skrzydła! „The Voice Kids” to program rozrywkowy i jest zabawą, a jednak to przede wszystkim walka o swoje marzenia, więc śmiem twierdzić, że są to poważne cele! Chcę, aby te Bitwy były formą zdrowej rywalizacji, ale też cegiełką w rozwoju naszych dzieciaków – tłumaczy.

The Voice Kids. Drużyna Nataszy Urbańskiej (fot. Arsen Petrovych/TVP)

Przypomnijmy, że z każdej muzycznej bitwy jedno dziecko przejdzie do kolejnego etapu – Sing Off, który zostanie wyemitowany zaraz po sobotnich Bitwach. Po występach sześciorga uczestników Natasza będzie musiała wybrać trzy osoby, które będą walczyły o zwycięstwo w wielkim finale ósmej edycji „The Voice Kids”.

The Voice Kids. Baron i Tomson, Cleo i Natasza Urbańska (fot. Arsen Petrovych//TVP)

Bitwy oraz Sing Off drużyny Nataszy Urbańskiej widzowie będą mogli obejrzeć już w najbliższą sobotę o godzinie 20:00.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button