POZOSTAŁE

Znamy jurorów trzeciej edycji „Dance Dance Dance”. Joanna Jędrzejczyk zadebiutuje w tej roli

3. edycja "Dance Dance Dance"

Ida Nowakowska, Joanna Jędrzejczyk i Agustin Egurrola jurorami nowej odsłony tanecznego show programu „Dance Dance Dance”, który startuje już od marca.

Jak co roku to taneczne show dostarcza wielu emocji. Przez kilka ostatnich tygodni media rozpisywały się na temat nowych uczestników, prowadzących oraz jurorów, których zobaczymy w trzeciej edycji „Dance Dance Dance”.

O ile udało się już poznać gwiazdy, które będą odwzorowywać niezapomniane choreografie z klipów znanych na całym świecie oraz prowadzących, którzy także występowali na scenie „Dance Dance Dance” w poprzedniej edycji, o tyle cały skład jury był trzymany w tajemnicy do ostatniej chwili.

Ida Nowakowska (fot. pras.)

Od marca 2021 roku taneczne poczynania gwiazd oceniać będą:

Ida Nowakowska (fot. pras.)

Ida Nowakowska, którą widzowie mogą oglądać od pierwszej edycji show. Jej znajomość sztuki tanecznej i wnikliwe oko nie raz dały się we znaki uczestnikom poprzednich edycji.

Joanna Jędrzejczyk (fot. pras.)

Joanna Jędrzejczyk, która zadebiutuje w roli jurorki w trzeciej edycji „Dance Dance Dance”. Dzięki dyscyplinie, silnej woli, wytrwałości i sumiennym treningom zdobyła m.in. trzykrotnie tytuł mistrzyni świata, dwukrotnie tytuł mistrzyni Europy oraz pięciokrotnie tytuł mistrzyni Polski w boksie tajskim. Była pierwszą Polką w UFC, najbardziej prestiżowej organizacji MMA na świecie, której została mistrzynią w wadze słomkowej i dzierżyła pas przez ponad dwa lata (2015-2017).

Agustin Egurrola (fot. pras.)

Po raz pierwszy na fotelu jurora zasiądzie także człowiek, dla którego taniec to życie. Od lat najlepszy i najbardziej rozpoznawalny choreograf w Polsce. Od marca w „Dance Dance Dance” widzowie zobaczą Agustina Egurrolę, który z programem związany jest od pierwszej edycji. To właśnie Agustin jest głównym choreografem tanecznego show a jego tancerze z grupy Volt szkolą uczestników i towarzyszą im podczas występów na multimedialnej scenie show. W nowej edycji „Dance Dance Dance” Agustin Egurrola towarzyszy uczestnikom programu od pierwszych treningów, które rozpoczęły się kilka tygodni temu. Baczne obserwacje choreografa z pewnością znajdą odzwierciedlenie w ocenach tanecznych poczynań uczestników.

Uczestnicy 3. edycji „Dance Dance Dance” (fot. Waldemar Kompała/TVP)

Przypomnijmy, że na parkiecie trzeciej edycji „Dance Dance Dance” zatańczą: prowadzący „Pytanie na śniadanie” – Małgorzata Opczowska i Robert El Gendy, znani z siódmej edycji programu „Rolnik szuka żony” Marta Paszkin i Paweł Bodzianny, wokalistka Roksana Węgiel z przyjaciółką Oliwią Górniak, aktorka Anna Matysiak i wokalista Stanisław Karpiel-Bułecka, znana z Kabaretu Czesuaf Olga Łasak, której partneruje przyjaciel Paweł Cieślak oraz influencerka Ola Nowak i kucharz Damian Kordas.

W każdym odcinku duety zaprezentują wspólny układ oraz choreografię solową. Wszystko na multimedialnej scenie, która łączy świat realny z rozszerzoną rzeczywistością.

Zwycięska para przekaże 100 000 zł na wybrany cel charytatywny. Pozostali uczestnicy również wesprą finansowo wskazaną przez siebie instytucję pożytku publicznego.

Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora (fot. archiwum prywatne)

Program poprowadzą Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora.

Trzecia edycja „Dance Dance Dance” od marca w TVP2.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button