POLSKA

Złapano sprawcę brutalnego i sadystycznego zabicia dwóch gołębi. Uwaga! Drastyczne nagranie [WIDEO][+18]

Policja w Krakowie została zawiadomiona o brutalnym i sadystycznym zabiciu dwóch gołębi.

Do zdarzenia miało dojść 29 czerwca 2018 r. w Krakowie.

Sprawca rejestrował przedmiotowe zdarzenie przy pomocy posiadanego telefonu komórkowego. Następnie nagranie video przesłał do grupy odbiorców internetowego komunikatora.

Po przyjęciu zawiadomienia wszczęto w tej sprawie dochodzenie. Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego 3 lipca ustalili miejsce pobytu sprawcy i zatrzymali go. Zabezpieczyli metalową rurkę jako narzędzie przestępstwa, a także telefon komórkowy którym rejestrował to zdarzenie.

Na podstawie zebranego materiału dowodowego przedstawiono 27-letniemu podejrzanemu zarzut znęcania się ze szczególnym okrucieństwem nad dwoma gołębiami i spowodowanie ich śmierci (przestępstwo z art. 35 ust. 1 i 1a w zw. z ust. 2 ustawy o ochronie zwierząt).

Film jest bardzo brutalny! [+18]
Krakowskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami otrzymało film, na którym widać, jak brutalnie kijem zabijane są dwa gołębie.

Podejrzany przyznał się do zarzucanego czynu, stwierdził też, że bardzo tego żałuje. Decyzją Prokuratura Prokuratury Rejonowej Kraków Podgórze względem podejrzanego zostały zastosowane środki zapobiegawcze w postaci dozoru policyjnego oraz poręczenia majątkowego w kwocie 2500 zł. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.
(KWP)

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button