RÓŻNOŚCI

Zimowy Runmageddon. Otwarty Trening w Garnizonie Modlin

Zimowy Runmageddon

Zapowiedź zimowego Runmageddonu, czyli Otwarty Trening w Garnizonie Modlin.

Mieszkańcy Warszawy i okolic w dniach 26-27 stycznia będą mogli wziąć udział w outdoorowym treningu przygotowującym do zimowego starcia z Runmageddonem. Organizator najpopularniejszego w Polsce cyklu ekstremalnych biegów z przeszkodami zaprasza osoby, które szukają ciekawych propozycji na weekend, do wzięcia udziału w darmowym Treningu w Garnizonie Modlin.

Otwarty trening Runmageddonu odbędzie się 26-27 stycznia 2019 o godzinie 12:00 w Garnizonie Modlin przy ulicy Generała Józefa Bema 200C, w Nowym Dworze Mazowieckim. Będzie doskonałą okazją do poznania smaku ekstremalnego wyzwania – Zimowego Runmageddonu, które czeka startujących już w 16-17 lutego 2019. Trening będzie szansą na przetestowanie swoich umiejętności na specjalnym torze przeszkód oraz poznanie ćwiczeń wzmacniających kondycję, wytrzymałość, a także zwinność i gibkość. Podczas wydarzenia uczestnicy zmierzą się z trzema przeszkodami Runmageddonu: ustawioną pod kątem ścianą – Ukośną, nowością sezonu 2018, którą przejść można tylko za pomocą kołków – przeszkodą Kołkosznikov oraz Wąskimi Poręczami, które pokonać można jedynie za pomocą siły rąk.

Chętni, którzy szukają nowych inspirujących wyzwań sportowych więcej informacji na temat treningu oraz stronę do zapisów na wydarzenie znajdą pod linkiem: http://bit.ly/2RatWgl.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button