ZIELONA GÓRA

Zielona Góra. Radna PiS dosłownie „odleciała”! Przebrała się za anioła

Lubuskie

Radna PiS z Zielonej Góry 75-letnia Eleonora Szymkowiak na sesję Rady Miasta przyszła w stroju… anioła.

Samorządowiec Rafał Kasza podsumował tę „szopkę”:

„Trwa właśnie (20 grudnia) najważniejsza sesja Rady Miasta Zielona Góra w roku. Podejmujemy uchwałę budżetu Zielonej Góry na rok 2023, a radna Prawo i Sprawiedliwość przyszła przebrana za… No właśnie za kogo?

Rada Miasta, dla mnie, to nie szopka, czy targ z kiszonkami. Tu zapadają najważniejsze decyzje związane z funkcjonowaniem miasta, ale jak widać niektórzy już dosłownie „odlecieli”. Wystarczy, że już PiS robi jedną szopkę na Wiejskiej od kilku lat. Czas już tej pani „podziękować” w Ratuszu.

PS

Wy też idąc do pracy przebieracie się !?”

Oto kilka komentarzy Internautów (inne są zbyt ostre, pisownia oryginalna):

  • Anioł. Zastanawiam się czy aby ci ludzie z PiS wszyscy są zdrowi psychicznie… bo jak się na nich patrzy i na ich zachowanie to co mówią i w jaki sposób się zachowują to mniemam, że nie tylko brakuje im 5 klepki ale wg są strasznie oderwani od rzeczywistości… każdy jeden/jedna ich się nie da słuchać i patrzeć na nich bo tylko kłamią i obrażaj i uważają się za najlepszych na świecie jak Jarek i jego kot,
  • I oni czepiają się transwestytów,
  • Brak szacunku,
  • Opieka psychiatryczna to tam u was kuleje…,
  • A myślałem za dzieciaka, że anioły są piękne. Zrujnowała mi dzieciństwo.

To nie głupota, to stan umysłu!

„Budżet Zielonej Góry przyjęty! To jeden z najbardziej proinwestycyjnych budżetów w historii Zielonej Góry. Mimo wielu trudności udało się przygotować budżet optymalny na trudne czasy. W przyszłym roku mieszkańcy miasta mogą czuć się bezpiecznie. Sytuacja finansowa jest stabilna, dlatego, jako jeden z nielicznych samorządów w kraju, mamy tak zaawansowany niskoemisyjny transport. Dzieci w mieście korzystają z komunikacji za darmo, a na basem mogą pójść za symboliczną złotówkę. Nie rezygnujemy z tych zadań. Popatrzcie Państwo na system roweru miejskiego. Inne samorządy w regionie nie sięgają po takie rozwiązania. My planujemy to z głową” – czytamy na FB UM Zielonej Góry.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button