CIEKAWOSTKIRÓŻNOŚCI

Zgrupowanie finalistek wyborów Miss Polonia 2018 [ZDJĘCIA]

MISS POLONIA 2018

Wybory Miss Polonia 2018 już 10 listopada. Trwa zgrupowania finalistek tego konkursu piękności.

Jedna z 20 pięknych dziewczyn zostanie 40-tą w historii laureatką konkursu Miss Polonia i przejmie koronę z rąk Agaty Biernat.

Zdobywczyni tytułu i bursztynowej korony Miss Polonia, która warta jest ponad 50 tysięcy złotych będzie reprezentowała nasz kraj w najbardziej prestiżowych konkursach piękności na świecie: Miss World, Miss Universe czy Miss Grand International!

Od ponad tygodnia dziewczyny są na zgrupowaniu przygotowawczym w Hotelu Narvil w Serocku. W trakcie przygotowań odbywają się próby choreograficzne i przymiarki finałowych kolekcji, ale także treningi fitness, które poprowadziła Agata Biernat, aktualna Miss Polonia i instruktorka fitness.
Finalistki Miss Polonia 2018 wzięły udział też w warsztatach makijażu oraz warsztatach zdrowia. Znalazł się także czas na relaks i odpoczynek w hotelowym spa i na basenie.

Miss Polonia to jeden z najstarszych konkursów piękności na świecie, którego pierwsza edycja odbyła się w 1929 roku w Warszawie. Dla wielu z nich konkurs Miss Polonia był początkiem wspaniałej kariery: Aneta Kręglicka, Ewa Wachowicz, Rozalia Mancewicz, Marcelina Zawadzka, Paulina Krupińska, Izabella Krzan to niektóre z laureatek konkursu.

Tegoroczna gala finałowa Miss Polonia 2018 odbędzie się 10 listopada w Hotelu Narvil Conference & Spa.
(org.)

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button