KONCERTY

Zespół Bury Tomorrow ogłosił trasę koncertową z z August Burns Red. Koncert w Warszawie

Bury Tomorrow & August Burns Red

Po wydaniu ostatniej płyty “Cannibal”, która uplasowała się w UK Top 10 album, Bury Tomorrow ogłosił headlinerską trasę koncertową po Wielkiej Brytanii i Europie, w którą wyruszy razem z August Burns Red.

W roli supportu zagrają Miss May I oraz Thornhill.

Frontman Bury Tomorrow, Daniel Winter-Bates, o trasie: „W tak zwariowanym roku jesteśmy niezmiernie dumni z sukcesu, jaki odniosła płyta “Cannibal”. Jesteśmy pewni, że podobnie jak my, nasi fani i fani muzyki na żywo w ogóle są podekscytowani możliwością powrotu do tego co nas najbardziej łączy: koncertów i festiwali. Z radością ogłaszamy nową, headlinerską trasę koncertową na przyszły rok, która pozwoli nam zagrać w naszych ulubionych miejscach i da nam możliwość oczekiwania na coś niesamowitego, na co nie możemy się doczekać. Jesteśmy podekscytowani, że jedziemy w trasę razem z fenomenalnym August Burns Red, zespołem, który szanujemy i którego muzykę cenimy. Tego naprawdę nie można przegapić!”

Album Bury Tomorrow z 2018 roku Black Flame wyniósł zespól na wyższe szczeble metalu. Był to trzeci album zespołu, który znalazł się w UK top 40. Promując album, zespół odbył imponującą trasę koncertową, której punktem kulminacyjnym był koncert w kultowym londyńskim Roundhouse. Ale to dzięki ostatniemu albumowi “Cannibal” zespół wykonał kolejny krok naprzód.

BURY TOMORROW z AUGUST BURNS RED

5 grudnia 2021, Warszawa, Proxima

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Back to top button