LUBLIN

Żabia Wola. Potrącił dziewczynkę na przejściu dla pieszych. 14-latka walczy o życie

Lubelskie

Do sprawy piątkowego wypadku drogowego w Żabiej Woli (pow. lubelski), podczas którego doszło do potrącenia 14-latki, zatrzymano 48-letniego mężczyznę.

Policjanci z KMP w Lublinie zabezpieczyli też samochód, którym poruszał się. Do chwili obecnej nikt nie usłyszał zarzutu spowodowania wypadku.

Do zdarzenia doszło 16 grudnia rano przy Szkole Podstawowej w Żabiej Woli (pow. lubelski). Ze wstępnych ustaleń wynika, że 14-latka przechodziła przez oznakowane przejście dla pieszych. Dziewczynka została najprawdopodobniej potrącona przez „busa”, a następnie w wyniku uderzenia wpadła pod jadącego z naprzeciwka Forda. 14 latka w bardzo ciężkim stanie trafiła do szpitala.

Od piątku trwają poszukiwania kierującego czarnym „busem”, który odjechał z miejsca zdarzenia. 17 grudnia wieczorem do tej sprawy zatrzymano 48-letniego mężczyznę z powiatu lubelskiego.

Trwają czynności z zatrzymanym mężczyzną, do chwili obecnej nikt nie usłyszał zarzutów. Świadkowie zdarzenia lub osoby, które maja wiedzę na temat tego wypadku są proszone o kontakt z Komendą Miejską Policji w Lublinie.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button