POZOSTAŁE

You Can Dance – Nowa Generacja. Klaudia Antos o współpracy z Rihanną: te próby były wyczerpujące fizycznie [WIDEO]

You Can Dance - Nowa Generacja

W sieci odbyła się premiera najnowszego pokazu mody marki odzieżowej Rihanny.

W spektakularnym show zatańczyła jurorka „You Can Dance – Nowa Generacja”.

Zaledwie kilka dni temu pisaliśmy o tym, że Klaudia Antos już 25 września ponownie wystąpi u boku Jennifer Lopez. Od dziś polską tancerkę i jurorkę programu „You Can Dance – Nowa Generacja” możemy oglądać także w widowiskowym show innej światowej gwiazdy – Rihanny! Savage X Fenty Show to trzecia edycja pokazu mody marki należącej do piosenkarki. W widowisku udział wzięło mnóstwo gwiazd, m.in. Nas, Ricky Martin, Adriana Lima, Emily Ratajkowski, Irina Shayk oraz Vanessa Hudgens. Jak co roku ogromną rolę w pokazie odgrywają tancerze, którzy są skrupulatnie dobierani przez Rihannę i jej team.

– Byłam zapraszana do tego projektu już dwukrotnie, ale ze względu na inne zobowiązania nie miałam możliwości wzięcia udziału w pokazie. Tym razem się udało z czego jestem bardzo zadowolona – wyznaje Klaudia Antos, którą polscy widzowie mogą obecnie oglądać w rodzinnym programie tanecznym.

Klaudia Antos zdradziła także, jak wyglądały przygotowania do tego wyjątkowego wydarzenia.

– Wielogodzinne, codzienne próby trwały około trzech tygodni i były niezwykle wyczerpujące fizycznie. Ze względu na zdjęcia do „You Can Dance – Nowa Generacja” do Stanów Zjednoczonych dotarłam trzy dni po rozpoczęciu przygotowań więc musiałam nadrobić zaległości. Na scenie wystąpiłam się w trzech lookach, a sam pokaz był wyjątkowym i trudnym w realizacji projektem – mówi Klaudia Antos.

Klaudia Antos (fot. materiały prasowe/TVP)

Pokaz u boku Rihanny i występ z Jennifer Lopez to niejedyne emocjonujące wydarzenie w zawodowym życiu Klaudii. Już dziś o 20:35 w TVP2 zobaczymy ostatnie castingi pierwszej polskiej edycji „You Can Dance – Nowa Generacja”. Tancerka wspólnie z Agustinem Egurrolą i Michałem Mishą Kostrzewskim przyznają ostatnie już bilety do kolejnego etapu programu Akademii.

– Stresuję się razem z uczestnikami, bo byłam kiedyś w tym samym miejscu – tłumaczy jurorka i tancerka.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button